Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą wiele ciekawych aplikacji. Zapraszam do przejrzenia wszystkich dzisiejszych propozycji.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Uratuj świat mocą muzyki w tej dynamicznej i odświeżającej grze rytmicznej! Graj melodie i podążaj za rytmem, eksploruj i ożywiaj świat. Odblokuj muzykę różnych gatunków, podbij specjalnie zaprojektowane sceny bossów i oddaj się artystycznej książce z obrazkami!

Get ‘Em to pełna akcji, pierwsza w swoim rodzaju, darmowa gra wideo z otwartym światem! Graj jako psy walczące z przestępczością superbohaterów, z misją wyśledzenia najbardziej bezwzględnego gangstera w mieście, uratowania zagorzbionego przyjaciela i przywrócenia miastu do czasów świetności.

Blink ma niezwykle szybką dostępność i intuicyjną użyteczność. Ma również minimalną i czystą konstrukcję interfejsu użytkownika. Możesz sprawdzić wszystko na pierwszy rzut oka unikalną i nienotowaną metodą. Możesz ustawić znaczniki priorytetów i powtarzające się powiadomienia.

Miasto jest podekscytowane, dentysta i jego rodzina się wprowadzili! Moje miasto: Wizyta dentysty to miejsce, w którym decydujesz, co się stanie i kiedy. To twoja historia. Nasza nowa gra przynosi wiele ekscytujących nowych lokacji do grania i odkrywania. Twoje miasto będzie miało lokalny salon fryzjerski, supermarket i oczywiście dentystę i jego dom rodzinny! Pomyśl o wszystkich nowych rzeczach, które możesz zrobić w swoim mieście, wszystkich nowych lokalizacjach, ubraniach i postaciach.

Cywilizacja przeszłości znika, pozostawiając po sobie jedynie Starożytną Sieć, 256 lat później anonimowy odkrywca schodzi w jej zimne głębiny.

Rush Rally 3 to najbardziej realistyczna symulacja rajdu na telefonie komórkowym. Wyścigi 60 klatek na sekundę w nocy lub w dzień w deszczu lub śniegu! Ponad 72 nowe i unikalne etapy, z których każdy ma różne typy powierzchni, w tym śnieg, żwir, asfalt i brud! Ścigaj się z jednym z najlepszych modeli dynamiki samochodu do tej pory, w tym deformacją i uszkodzeniem pojazdu w czasie rzeczywistym, zbudowanym na podstawie ponad 15-letniego doświadczenia.

Zaginiona Tarcza to gra przygodowa typu brick break/adventure. Wcielasz się w bohatera, który musi przywrócić potężną, ale niebezpieczną magiczną tarczę w miejsce, do którego należy.

Używaj swojego iPhone’a jako aparatu w OBS na komputerze Mac! ShutterCast to niezwykle prosty sposób na podłączenie iPhone’a lub iPada do komputera Mac i używanie go w OBS, Streamlabs OBS i większości programów nadawczych… wszystko bez rozbijania banku!

ReceiptBox to bardzo łatwa w użyciu aplikacja zaprojektowana, aby pomóc Ci śledzić paragony. Uzyskaj wszystkie narzędzia i funkcje potrzebne do zarządzania paragonami i organizowania ich, aby śledzić koszty utrzymania.

Łatwa w użyciu aplikacja, która pomoże Ci tworzyć listy plików na każdą potrzebę. Wymień wszystkie swoje zdjęcia, wszystkie filmy lub wszystkie pliki. Jeśli chcesz utworzyć listę plików, ta aplikacja jest dla Ciebie. Nowa wersja z 26 kolejnymi kolumnami metadanych i eksportem do pliku CVS!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply