Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz muzyki. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

  • iOS: Sasaya: darmowy (przeceniony z 2)

Sasaya – skoncentrowana na eksploracji platformówka w stylu retro z gatunku METROIDVANIA. Oczekuje się, że gra będzie kontynuacja rozgrywki w stylu Metroidvanii. Celem gracza jest poprowadzenie głównej bohaterki i postaci gracza Marii przez tajemniczy zamek w celu rzucenia wyzwania siłom zła.

  • iOS: Metadata: darmowy (przeceniony z 2)

Po prostu wybierz obraz z biblioteki zdjęć i przejrzyj metadane obrazu w pięknym układzie opartym na kartach. Niezależnie od tego, czy fotografujesz telefonem, lustrzanką cyfrową, czy tworzysz obrazy w ulubionej aplikacji do edycji zdjęć, Metadane pokażą pomiary obrazu, DPI, rozmiar pliku, dane o lokalizacji i informacje o urządzeniu.

Neo Monsters to wciągająca strategiczna gra RPG, która zawiera epickie bitwy 4 na 4 między dwiema drużynami liczącymi do 16 potworów. Unikalny turowy system walki pozwala wymyślić potężne strategie łańcuchowe, łącząc setki umiejętności. Poluj na najsilniejsze potwory i wykorzystaj ich moc, a następnie weź udział w bitwie online, aby zdominować w ekscytujących bitwach i ligach PvP! Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie?

Offroadin’ to darmowa aplikacja terenowa na iPhone’a. Użytkownicy mogą śledzić swoje podróże za pomocą naszej interaktywnej mapy, zapisywać swoje OHV w osobistym garażu, spojrzeć wstecz na każdą poprzednią podróż i otrzymywać statystyki podróży, takie jak prędkość, wysokość i odległość.

Twórz za pomocą hyperPada. Dzięki hyperPad nie musisz pisać ani jednej linijki kodu, aby ożywić swoje pomysły na grę. Nasz potężny wizualny system kodowania dotykowego ułatwia tworzenie gier, interaktywnych książek, komiksów i nie tylko, a wszystko to bez doświadczenia w kodowaniu. Uwolnij swoją kreatywność i przekształć swoje pomysły w niesamowite aplikacje już dziś.

Access Code Zero opowiada historię operacji szpiegowskiej w kompleksie Quarantine Bay, uchwyconej przez grupę separatystów o nazwie HOMOGENES. Główny bohater gry Bijou, musi przeniknąć do Zatoki Kwarantanny, znaleźć dane z badań i bezpiecznie wrócić.

Escape the House of Hell to nowa interaktywna, wskaż i kliknij przygoda osadzona w nawiedzonym dworku. Budzisz się sam w przerażającym nawiedzonym domu. Czy uda ci się znaleźć sposób na ucieczkę z tajemniczego nawiedzonego dworu, w którym nagle się znajdujesz? Czy to był wypadek, że znalazłeś się uwięziony w nawiedzonym pokoju, czy okrutny zrządzenie losu? Jak uciekasz? Czy przygoda kiedykolwiek się skończy?

Ostatnio zabierasz życie trochę łatwiej. Po niedawnej przygodzie na wyspę Ayuda i odkryciu tajemniczego skarbu, piesze wycieczki i rozwiązywanie zagadek odbiły się. Podróż była trudna i myślałeś, że bardziej spokojny spacer po lesie bardziej lokalnie pomoże ci wyzdrowieć.

  • iOS: Calzy: 3 dolary (przeceniony z 5)

Spraw, aby Twoje codzienne obliczenia były szybkie, łatwe i piękne dzięki Calzy. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, profesjonalistą, czy po prostu szukasz lepszego sposobu na zarządzanie codzienną matematyką, Calzy jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki zaawansowanym funkcjom i wspaniałemu wzornictwu Calzy szybko stanie się Twoim kalkulatorem.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply