Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Wśród ekscytujących i szybkich gier, Odkryj małe wdzięki, które płyną powoli i powoli. Zdjęcia i muzyka, które wydawały się bajką. Poznaj historie i alegorię poszczególnych postaci Poczuj hojny umysł gry, aby podzielić się małymi, ale wieloma rzeczami.

ThoughtJots to najzgrabniejsze cyfrowe medium dziennikarskie, z którego będziesz korzystać. Zaprojektowany, aby pozwolić Twojemu pisaniu płynąć bez przerwy – będziesz zapisywać swoje myśli w nowy sposób. Intuicyjne medium do pisania dla zapalonych, przypadkowych i ciekawskich dziennikarzy. Miej oko na swój wewnętrzny świat, notując swoje myśli w najbardziej naturalny sposób.

Stream został stworzony, aby zapewnić Ci płynne słuchanie, zarządzanie i synchronizację muzyki w chmurze. Umożliwia stworzenie osobistej usługi przesyłania strumieniowego z pamięcią masową w chmurze, taką jak Box, Dropbox, Dysk Google, OneDrive i Yandex.Disk, aby zaoszczędzić miejsce na urządzeniu i mieć dostęp do całej muzyki.

Przygotuj się na podróż do odległej wioski głęboko w lesie, gdzie dziwne stworzenia o świecących oczach terroryzują mieszkańców. Jako bohater zbadasz niesamowite zjawiska i zostaniesz wciągnięty głębiej w wioskę. Historia zaczyna się jeszcze zanim dotrzesz do celu…

Reeflex to najlepsza aplikacja fotograficzna w App Store przeznaczona dla entuzjastów, twórców i profesjonalnych fotografów! Aplikacja zapewnia profesjonalne funkcje lustrzanek cyfrowych bezpośrednio na iPhonie, a jednocześnie jest niezwykle intuicyjna i łatwa w użyciu.

Tabela śledzenia maksymalizuje jasność ekranu, dzięki czemu linie są łatwo widoczne. Zablokuj swoją grafikę na miejscu, aby twoja ręka przypadkowo nie przesunęła jej podczas rysowania. Tryb zarysu łatwo dostosowuje zdjęcia, aby pomóc Ci wyraźniej widzieć linie.

Sonny Featherland i Marty MacChicken byli kiedyś legendarnym detektywem·duo, zwanym Chicken Police. Ale to było prawie dekadę temu, a czas bezlitośnie mijał. Teraz Sonny i Marty są zmuszeni pracować razem nad sprawą, która jest dziwniejsza niż cokolwiek, z czym kiedykolwiek wcześniej się spotkali!

Twój ulubiony symulator szkoły marzeń powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek! Przedstawiamy: Super zabawny festiwal szkolny! Buduj obiekty i stwórz wspaniałe środowisko szkolne. Załóż sale lekcyjne, stołówkę… i poradnię!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply