Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą Wam przede wszystkim gry. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Uwolnij moc elfów dzięki zupełnie nowym wieżom i żołnierzom – witamy w Kingdom Rush Origins! Kingdom Rush Origins to trzecia odsłona wielokrotnie nagradzanej sagi Kingdom Rush, uwielbianej przez miliony i zdobywającej wyróżnienia od graczy i krytyków na całym świecie.

Kingdom Rush Frontiers to zupełnie nowy poziom wściekle szybkiej, czarująco uroczej rozgrywki, która sprawiła, że kingdom Rush stało się wielokrotnie nagradzanym hitem Tower Defense. Broń egzotycznych krain przed smokami, roślinami zjadaczami i upiornymi mieszkańcami podziemia – wszystko z krzykliwymi wieżami, poziomami, bohaterami i innymi gadżetami, które pomogą Ci zmiażdżyć wrogów do miazgi.

Dungeon of the Endless: Apogee to wielokrotnie nagradzana gra Rogue-Like Dungeon-Defense, w której ty i twoja drużyna bohaterów musicie chronić generator swojego rozbitego statku podczas eksploracji stale rozwijającego się lochu, a wszystko to w obliczu fal potworów i wydarzeń specjalnych, próbując znaleźć wyjście. Apogee Edition Dungeon Of The Endless zawiera pełną grę i pięć DLC.

Fait – The Machine to klimatyczna platformówka akcji-przygodowa osadzona w ruinach opuszczonej cywilizacji maszyn. Gracz kontroluje futrzaną istotę o imieniu Fait, która po przebudzeniu z głębokiego snu w kapsule czasu próbuje poznać tajemnicę swojego pochodzenia i zrozumieć, co dokładnie wydarzyło się w tym opuszczonym świecie.

Hydropuzzle to surrealistyczna parodia superbohatera ukształtowana w krótką przygodę z łamigłówkami tekstowymi. Nie wyprzedzisz jednak pociągów ekspresowych i nie lecisz po niebie. Raczej używasz mózgu i smartfona, aby przebić się przez historię.

Doświadcz skomplikowanych dioram i powiązań swojego życia oraz zmarszczek, które wszyscy robimy, w tej wielokrotnie nagradzanej narracyjnej grze logicznej. Gotowi między życiem a śmiercią, odizolowani i samotni, musicie rozwikłać przejmujące prawdy, które doprowadziły do waszego losu. Kop pod pięknie oddanymi fasadami i wnętrzami zwykłego podmiejskiego stylu życia, aby odkryć współczesną opowieść skomponowaną przez wielokrotnie nagradzanego autora.

  • iOS: ICEY: 2 dolary (przeceniony z 3)

ICEY to gra akcji typu side-scrolling 2D. Podążając za wszechobecnym głosem narratora, spojrzysz oczami ICEY i poznasz prawdę o jej świecie. “W porządku, złapałeś mnie! To NIE JEST tak naprawdę prosta gra akcji 2D, a NIE BĘDZIESZ widzieć oczami ICEY… ANI nie poznasz prawdy o jej świecie” – mówi narrator.

Przejmij pełną kontrolę nad swoim pojazdem, udoskonal swoją jazdę i udowodnij swoje miejsce w Hot Lap League. Dryfuj i ścigaj się samochodem po ponad 150 oszałamiających torach, z których każdy wymaga unikalnych technik i strategii. Poprawa czasu poprzez ściganie się najlepiej to jedyna droga na szczyt.

Kiedy FTL spotyka Fundację i Diunę: Płaczące Słońca to taktyczny rogue-lite, który stawia cię w roli dowódcy floty kosmicznej podczas eksploracji tajemniczo upadłego imperium. W tej bogatej historii doświadczeniu inspirowanym Diuną i Fundacją, każdy udany bieg odkryje prawdę o Imperium… i o sobie.

W Projekcie Gaia każdy gracz kontroluje jedną z 14 frakcji dążących do spokojnej kolonizacji galaktyki Terra Mystica. Każda frakcja ma inne potrzeby środowiskowe, aby przetrwać na planecie. Potrzeby te doprowadziły frakcje do opanowania terraformowania, umożliwiając im uczynienie różnych typów planet nadających się do zamieszkania dla siebie.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply