Apple TV+ udostępnia „Hijack – An Inside Look”

Apple TV+ parę dni temu dodał kolejny tytuł do swojej oferty. Serial Apple „W powietrzu” z Idrisem Elbą w roli głównej ujrzał światło dzienne. Teraz Apple opublikowało wideo „Hijack – An Inside Look”, które przybliża widzowi serial.

Apple TV+ udostępnia „Hijack – An Inside Look”

Pierwsze dwa odcinki „W powietrzu” zostały niedawno udostępnione na Apple TV+. W nadchodzących tygodniach będą publikowane kolejne nowe odcinki w każdą środę.

„W powietrzu” to trzymający w napięciu thriller, który opowiada o siedmiogodzinnej podróży porwanego samolotu do Londynu. W tym czasie władze na ziemi szukają odpowiedzi. Elba wcielił się w rolę Sama Nelsona, doświadczonego negocjatora w świecie biznesu, który musi wykorzystać cały swój spryt, aby spróbować uratować życie pasażerów. Musi przy tym uważać, gdyż jego ryzykowna strategia może być jego zgubą. Archie Panjabi (“The Good Wife”, “Snowpiercer”, “Blindspot”) wcieli się w rolę Zahry Gahfoor, oficera antyterrorystycznego, który jest na ziemi, gdy samolot zostaje porwany i staje się częścią śledztwa. Oprócz Elby i Panjabi w serialu występują Christine Adams, Max Beesley, Eve Myles, Neil Maskell, Jasper Britton, Harry Michell, Aimée Kelly, Mohamed Elsandel i Ben Miles.

Przypominam serial „W powietrzu” jest już do obejrzenia na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply