Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich dzisiejszych ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Snap Markup to narzędzie do zdjęć znaczników. Oznacza lub dodawaj adnotacje do zdjęcia różnymi kształtami i wysyła je w dowolne miejsce. Snap Markup zapewnia różne kształty rysowania, takie jak swobodne rysowanie, prostokąt, trójkąt, linia, strzałka, okrąg, liczby, krzywa paleniska, efekt rozmycia, ostrość, obroty, tekst i przycinanie.

Tabela śledzenia maksymalizuje jasność ekranu, dzięki czemu linie są łatwo widoczne. Zablokuj swoją grafikę na miejscu, aby twoja ręka przypadkowo nie przesunęła jej podczas rysowania. Tryb zarysu łatwo dostosowuje zdjęcia, aby pomóc Ci wyraźniej widzieć linie.

Od twórców laureata nagrody saga Kingdom Rush pochodzi najbardziej niezwykła kosmiczna odyseja. Walcz w trudnych bitwach science fiction strategii czasu rzeczywistego na niesamowitych i nieznanych planetach. Dowodzić odważnymi żołnierzami, potężnymi mechami i potężnymi kosmitami przeciwko hordom kosmicznych potworów, rojom owadów i armiom robotów w odległej galaktyce.

Odkrywaj i podbijaj niezliczone światy w kosmosie. Rozwikłaj historię pełną wyzwań i zagrożeń, które poprowadzą Cię przez galaktykę w niezwykłą podróż. Nic nie trwa długo w kosmosie, a spokój nie jest wyjątkiem! Witamy w Iron Marines: Inwazja! Ciesz się unikalnymi misjami scenicznymi i operacjami specjalnymi w ekscytujących nowych światach, z których każdy ma swój własny teren, styl, wrogów i warunki. Dowiedz się, jak ich pokonać jeden po drugim!

Przygotuj się na wskoczenie do akcji i pokazanie Królestwu, kto jest prawdziwym bossem w najlepszej grze tower defense! Zmierz się z imperiami potężnych wrogów. Starć się z najwyższymi bossami, odblokowując i przechodząc na nowe wieże. Trenuj legendarnych bohaterów i zdobywaj wszystkie osiągnięcia, korzystając ze swojej strategii w tej niesamowitej grze TD. Kingdom Rush Vengeance zapewni Ci wiele godzin rozgrywki w najlepszej dostępnej grze typu tower defense!

Doświadcz skomplikowanych dioram i powiązań swojego życia oraz zmarszczek, które wszyscy robimy, w tej wielokrotnie nagradzanej narracyjnej grze logicznej. Gotowi między życiem a śmiercią, odizolowani i samotni, musicie rozwikłać przejmujące prawdy, które doprowadziły do waszego losu. Kop pod pięknie oddanymi fasadami i wnętrzami zwykłego podmiejskiego stylu życia, aby odkryć współczesną opowieść skomponowaną przez wielokrotnie nagradzanego autora.

Graj jako nieudany eksperyment alchemiczny i eksploruj rozległy, ciągle zmieniający się zamek, aby dowiedzieć się, co wydarzyło się na tej ponurej wyspie…! Oznacza to, że zakładając, że jesteś w stanie wyprzedzić swoich opiekunów. Dead Cells to platformówka akcji roguevania, która będzie wymagała opanowania szalonej walki 2D z szeroką gamą broni i umiejętności przeciwko bezlitosnym sługusom i bossowi.

Kiedy FTL spotyka Fundację i Diunę: Płaczące Słońca to taktyczny rogue-lite, który stawia cię w roli dowódcy floty kosmicznej podczas eksploracji tajemniczo upadłego imperium. W tej bogatej historii doświadczeniu inspirowanym Diuną i Fundacją, każdy udany bieg odkryje prawdę o Imperium… i o sobie.

  • iOS: Forager: 5 dolarów (przeceniony z 8)

Forager to gra z otwartym światem 2D inspirowana ulubionymi grami eksploracyjnymi, rolniczymi i rzemieślniczymi.

KONTROLUJ WYŚCIGI FANTASY, WYRUSZAJ, ABY PODBIĆ NOWE ZIEMIE, OBALIĆ WROGÓW I ODNIEŚĆ ZWYCIĘSTWO! W tej cyfrowej adaptacji legendarnej gry planszowej zanurz się w świecie zamieszkanym przez kapryśne rasy fantasy.

Gra planszowa budująca zamki Teda Alspacha ożywa na iOS! Zwycięzca prestiżowej nagrody Mensa Mind Games zleca graczom budowę ekstrawaganckich zamków dla króla Bawarii Ludwika. Zamki są budowane po jednym pokoju na raz, a inny gracz w każdej rundzie ustala ceny dla innych, co skutkuje konkurencyjną, wciągającą grą, w której budowanie jest tak samo zabawne, jak wygrywanie!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply