Paste 4.0: ładny i użyteczny menadżer schowka

CMD+C oraz CMD+V to prawdopodobnie najpopularniejsze skróty klawiaturowe nie tylko na Macu. Schowek ma jednak pewien problem: wklejony może być tylko ostatnio skopiowany element. Jak sobie z tym poradzić? Istnieje wiele sposobów. Ja radzę sobie w takich przypadkach za pomocą programu Alfred. Jednak na rynku jest dużo takich programów.

Paste – aktualizacja do wersji 4.0

Jednym z takich programów jest dostępny od dłuższego czasu Paste . Aplikacja jest dostępna nie tylko na Maca, ale także na iPhone’a i iPada. Oto co przynosi aktualizacja do wersji 4.0:

  • Nowy wygląd i obsługa
  • Okno z możliwością zmiany rozmiaru
  • Tryb kompaktowy

Trzeba przyznać, że aplikacja wygląda elegancko i jest doskonale zintegrowana z wyglądem systemu. Funkcje są również absolutnie świetne i stanowią prawdziwe udogodnienie. Można między innymi zapisywać ulubione w różnych folderach, a tym samym łatwo i szybko wklejać pliki, fragmenty tekstu lub linki.

Paste 4.0
Paste 4.0

Paste można wypróbować za darmo, ale po dwóch tygodniach trzeba aktywować subskrypcję. Kosztuje ona 9,99 złotych miesięcznie lub 69,99 złotych rocznie. Paste jest również dostępny w usłudze Setapp, o której pisałem wielokrotnie.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply