Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu muzyki i produktywności. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Bardzo klasyczna gra, która zawiera wiele etapów. W grę można grać przez cały rok, a i tak się nie znudzi.

AVR X PRO to najlepsza aplikacja do nagrywania głosu z fajnym interfejsem i doskonałą funkcjonalnością dla ludzi biznesu, reporterów, korepetytorów, ekspertów audio, inżynierów dźwięku, personelu szkolnego, studentów i tych, którzy muszą zarządzać notatkami głosowymi.

Light to aplikacja do tworzenia zdjęć z efektem długiej ekspozycji. Pobieraj i twórz niesamowite ujęcia wyrażające dynamikę ruchu.

Po raz kolejny twój wujek Henry poprosił cię o pomoc w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Wyrusz na własne zadanie w tej pięknie zaprojektowanej klasycznej przygodowej grze logicznej typu wskaż i kliknij. Poznaj prawie zapomniany XIV-wieczny zamek Blackthorn, otaczający ciemny las i budowle. Odkryj ukryte przejścia, wskazówki i zagadki po drodze!

  • iOS: Sasaya: 1 dolar (przeceniony z 2)

Sasaya – skoncentrowana na eksploracji platformówka w stylu retro z gatunku METROIDVANIA. Oczekuje się, że gra będzie kontynuacja rozgrywki w stylu Metroidvanii. Celem gracza jest poprowadzenie głównej bohaterki i postaci gracza Marii przez tajemniczy zamek w celu rzucenia wyzwania siłom zła.

“Ta urocza gra logiczna z grafiką pikselową zawiera uroczą grafikę w 72 łamigłówkach, a każda łamigłówka może pochwalić się własną unikalną logiką, która wystawi spryt graczy na próbę. Każda łamigłówka ma nowy projekt, w którym gracze muszą bezpiecznie dotrzeć Chloe i Bunny do swoich celów i chociaż na początku sprawy mogą wydawać się proste, gra ma wiele różnych trudności, które utrzymają graczy na palcach na każdym poziomie.”

Broszurowa okładka pozwala szybko i łatwo zapisywać artykuły do czytania i kategoryzacji offline. Oswoić nowoczesną sieć i przeczytać żądane treści w spójnym formacie.

Pozostanie przy zadaniu wydaje się być prawdziwym wyzwaniem dla naszej generacji ekranowej. Be Focused pozwala załatwiać sprawy, dzieląc poszczególne zadania na dyskretne interwały, oddzielone krótkimi przerwami. To zaskakująco skuteczny sposób na zachowanie motywacji i skupienia. Twórz zadania, konfiguruj przerwy i śledź swoje postępy w ciągu dnia, tygodnia lub okresu niestandardowego. Używaj iPhone’a, iPada lub Maca – Twoje urządzenia zawsze pozostają zsynchronizowane.

Be Focused dla macOS oddaje Ci wszystkie te same możliwości, które masz w wersji dla systemu mobilnego.

Chrono Plus to wygodny menedżer zadań i narzędzie do śledzenia czasu z wieloma przydatnymi funkcjami. Niezbędnik dla każdego freelancera lub profesjonalisty opłacany za godzinę, posiada elegancki, intuicyjny interfejs do zarządzania zadaniami, kalkulacji kosztów i fakturowania. Dostępny również na iPhone’a i iPada, Chrono Plus synchronizuje wszystkie dane na komputerach i urządzeniach mobilnych.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply