Gurman: Nowy Apple Watch Ultra jeszcze w tym roku

W swoim niedzielnym biuletynie „Power On” Mark Gurman mówi o produktach, które jego zdaniem ukażą się w drugiej połowie 2023 roku i pierwszej połowie 2024 roku.

Oczywiście mówi o nowym iPhonie 15 w różnych wariantach. Jednak oprócz iPhone’a Gurman widzi w tym roku jeszcze trzy nowe modele Apple Watch. Mają one zostać zaprezentowane na jesień. Według raportu zegarki noszą nazwy kodowe N207, N208 i N210, przy czym dwa z nich należą do Apple Watch Series 9, ale trzeci jest „zaktualizowaną wersją Ultra”.

NIestety nie wiemy jakie nowe funkcje znajdą się w nowym Apple Watch Ultra. Jednak należy zauważyć, że to byłaby bardzo szybka aktualizacja. Oryginalny Apple Watch Ultra został zaprezentowany we wrześniu 2022 roku.

Mark Gurman mówi jeszcze o nowych komputerach i tu zaczyna się robić ciekawie. Wprawdzie nowe komputery Apple mają pojawić się nieco później a najprawdopodobniej na początku przyszłego roku, to mają otrzymać nowy chip M3. Chip ten ma zostać wyprodukowany w nowym procesie technologicznym 3 nm. Jeśli chodzi o sprzęt to mowa tutaj przede wszystkim o zaktualizowanych komputerach iMac. Jednak w dalszej perspektywie może oczekiwać iMaca z wyświetlaczem 30”. To by była odpowiedź na wszystkie pretensje, że iMac można otrzymać tylko w jednym i to dość małym rozmiarze.

Czas pokaże, które sprzęty i w jakim okresie czasowym będą się pojawiać. Jedno jest pewne. Będzie ciekawie.

macpretorians

Źródło: Macwelt

Leave a Reply