Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Mamy tu aplikacje muzyczne ale również z zakresu produktywności. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tommy chce być piratem, kiedy dorośnie! Z pomocą Błękitnego Księżyca, stuknięcia jego magicznej różdżki i pirackiego kapelusza prapradziadka, jego marzenia się spełniają! Śledź Tommy’ego w przygodzie życia, gdzie poznaje legendarnego pirata Czarnobrodego!

Konwertuj jednostki w locie za pomocą najlepszej aplikacji konwertera jednostek typu “wszystko w jednym”. Konwertuj i kopiuj na długość schowka, powierzchnię, objętość, energię, prędkość i nie tylko. Ciesz się darmowym doświadczeniem!

Zostań odważnym piratem, grasuj po morzach na statku uzbrojonym po zęby, handluj i zbieraj załogę z najlepszych bezwzględnych. Potrzebny będzie masywny arsenał: armaty, moździerze, miotacze ognia i różne olinowania.

  • iOS: ATOM RPG: 4 dolary (przeceniony z 10)

ATOM RPG to postapokaliptyczna gra, inspirowana klasycznymi CRPG: Fallout, Wasteland, Baldur’s Gate i wieloma innymi.

Zdobądź wsparcie, pocieszenie i boskie przewodnictwo od swoich bliskich, rodziny, przodków, przyjaciół, przewodników i pomocników w świecie duchów dzięki The Spirit Messages Daily Guidance Oracle autorstwa znanego medium psychicznego Johna Hollanda. Karty w tej aplikacji pozwolą ci rozwinąć wyższą świadomość Wszechświata i przypomną ci, że nigdy nie jesteś naprawdę sam.

Grasz jako poszukiwacz przygód i musisz pokonać 100 pokręconych dusz, aby usunąć klątwę w zamku.

Akcja Sleepin’ Guy rozgrywa się w niesamowionych i niezwykłych marzeniach swojego bohatera. Co byś zrobił, aby uratować to, co kochasz najbardziej?

“…Potężne narzędzie muzyczne, które jest idealne do ponownego zapoznania się z ulubionymi utworami.” – John Voorhees, MacStories.net

“…Niezaprzeczalnie jeden z najpotężniejszych i najbardziej dostępnych graczy ogólnego przeznaczenia dostępnych obecnie.” – Marc Barrowclift, barrowclift.me

Poznaj Galileo Organ 2: następną generację w modelowaniu narządów tonewheel i tranzystorowych! Korzystając z całkowicie przeprojektowanych technik modelowania fizycznego, oferowanych jako uniwersalna aplikacja z wbudowaną wtyczką AUv3 i prezentująca wiele nowych parametrów, Galileo Organ 2 jest kulminacją naszej przygody z odtworzeniem tego doskonałego dźwięku organów analogowych.

Klasyk odradza się! Wraz z wprowadzeniem prawie dziesięć lat temu Magellan przesunął granice technologii iOS i szybko zajął miejsce wśród najpopularniejszych syntezatorów platformy. Kontynuując ten rodowód, flagowy syntezator Magellan Synthesizer 2 firmy Yonac to nowa alchemia nieskazitelnych dźwięków, innowacyjnych funkcji i oddania przyjazności dla użytkownika – a wszystko to zachowuje niegodziwą duszę oryginału.

  • macOS: Theine: 1 dolar (przeceniony z 8)

Zapobiegaj zasypianiu komputera Mac, przyciemnianiu ekranu lub uruchamianiu wygaszacza ekranu. Theine nie pozwala macOS zasnąć, tak jak kofeina robi to z tobą.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply