Nowe gniazdo HomeKit z pomiarem zużycia energii od Meross

Meross wprowadza na rynek nowe gniazdo HomeKit z pomiarem zużycia energii. Jest ono teraz dostępne pojedynczo lub w zestawie 2 sztuk. Z okazji wprowadzenia na rynek otrzymujemy aż 20% zniżki na nowy produkt firmy.

Meross: Nowe gniazdo HomeKit już dostępne

Meross wprowadza na rynek nowe inteligentne gniazdko, które jest kompatybilne nie tylko z Apple HomeKit, ale także z Amazon Alexa, Samsung SmartThings i Google Home. Nowe gniazdo działa jak „klasyczne” gniazdo inteligentnego domu. Można na przykład sterować nim ręcznie za pomocą aplikacji Apple Home lub Meross, lub zintegrować je z automatyzacjami, scenami, harmonogramami itp.

Teraz jednak możemy wyświetlić średnie, maksymalne i całkowite zużycie energii w tygodniu, miesiącu lub roku za pośrednictwem aplikacji Meross. Jest to coś, czego mi brakuje w moich gniazdach od Meross.

Nowe gniazdo HomeKit od Meross kosztuje 18,99 euro pojedynczo i 36,99 euro w podwójnym opakowaniu. Na stronie produktu Amazon można znaleźć 20-procentowy kupon rabatowy, który należy aktywować. Oznacza to, że zapłacisz tylko 15,19 euro lub 29,59 euro. (Niestety nie znalazłem tego gniazdka na polskim Amazonie. Jeśli ktoś znajdzie bardzo proszę o informację.)

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply