Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz muzyki. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

True Skat to uczucie najbliższe rzeczywistej jazdy na deskorolce, z dziesięcioletnią ewolucją jako najlepszy symulator jazdy na deskorolce.

W tej pięknie zaprojektowanej aplikacji dzieci odkryją wspaniały świat muzyki. Aplikacja jest produkowana przez doświadczonych nauczycieli muzyki i ilustratorów dla dzieci i całej rodziny.

Użyj swojego iPhone’a, aby nawigować nawet bez połączenia z Internetem! Podróżuj bezpiecznie. Zapisz miejsce lub zaparkowany samochód. Znajdź to łatwo później! Jak często spędzasz 10-15 minut na szukaniu samochodu na dużym parkingu? Dzięki Anchor Pointer możesz znaleźć zaparkowany samochód w mniej niż minutę.

Witamy w Photo Of Clarity, gdzie specjalizujemy się w ulepszaniu zdjęć, aby były wyraźniejsze i bardziej żywe przy użyciu najnowocześniejszej technologii AI. Doskonale radzimy sobie ze starymi, poplamionymi, uszkodzonymi, o niskiej rozdzielczości lub rozmytymi zdjęciami portretowymi lub krajobrazowymi.

Hero Emblems II to gra RPG w stylu japońskim, która łączy w sobie elementy side-scrollerów i gier match-3. Gracze kontrolują członków Nocnych Ścigaczy, grupy bohaterskich wojowników, którzy wyruszają w przygodę, by ocalić swoje ziemie przed złym zagrożeniem.

Pociągnięcie pędzlem przekształca zdjęcia z albumu i robi zdjęcia w piękne obrazy jednym dotknięciem. Edytuj, podpisuj i udostępniaj swoją pracę na Instagramie, Twitterze i Facebooku. Chcesz wydrukować swoją grafikę? Połączyliśmy siły z CanvasPop, aby zapewnić najlepszą dostępną jakość wydruków na płótnie. Wybierz ramkę i rozmiar, a Twoje arcydzieło zostanie dostarczone i zawieszone na ścianie w mgnieniu oka.

  • iOS: Inkwork: 5 dolarów (przeceniony z 6)

Inkwork natychmiast przekształca Twoje zdjęcia w unikalne i wyraziste rysunki atramentem. Wybieraj spośród ponad 90 wariantów stylu, wybierz kolor atramentu i papieru, a następnie udostępnij swoją sztukę na Instagramie, Twitterze, Facebooku i nie tylko.

Za pomocą jednego suwaka Jaskrawo adaptacyjnie rozjaśnia zdjęcia natychmiast, aby wydobyć ukryte szczegóły, zachowując jednocześnie przyjemną równowagę między światłem a ciemnością bez prześwietlania już oświetlonych obszarów. Jasny rozjaśnia również filmy, jednocześnie płynnie stosując zmiany oświetlenia w czasie. Brightly został zaprojektowany dla iOS z intuicyjnym, pojedynczym interfejsem okiennym, który ma wszystkie funkcje edycji zdjęć, których można oczekiwać, aby pokazać swoje zdjęcia i filmy w najlepszym świetle. Przenieś swoją edycję na wyższy poziom dzięki niezbędnym profesjonalnym funkcjom, takim jak zdjęcia RAW i wideo 4K.

Sol: Sun Clock to szwajcarski nóż do obsługi narzędzi słonecznych o konstrukcji inspirowanej prostotą zegara słonecznego. Użyj go, aby zaplanować swój dzień, poprowadzić naturalne cykle snu, uzyskać najlepsze światło do fotografii plenerowej, upewnić się, że zwierzęta lub dzieci są bezpieczne w środku przed zmrokiem lub zaplanować najlepszy czas na bieganie lub łowienie ryb.

Łatwa w użyciu aplikacja, która pomoże Ci tworzyć listy plików na każdą potrzebę. Wymień wszystkie swoje zdjęcia, wszystkie filmy lub wszystkie pliki. Jeśli chcesz utworzyć listę plików, ta aplikacja jest dla Ciebie

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply