Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich pozycji. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Video Recorder Pro to najwyższej klasy profesjonalna aplikacja do nagrywania wideo, która oferuje szeroki zakres ręcznego sterowania, aby łatwo nagrywać pożądane wideo prosto z telefonu komórkowego. Wszystkie sterowanie łatwo dostępne prosto z ekranu.

  • iOS: Northgard: 5 dolarów (przeceniony z 8)

Northgard to gra strategiczna oparta na mitologii nordyckiej, w której kontrolujesz klan Wikingów walczących o kontrolę nad tajemniczym nowo odkrytym kontynentem. Po latach niestrudzonych poszukiwań dzielni Wikingowie odkryli nową krainę wypełnioną tajemnicą, niebezpieczeństwem i bogactwem: NORTHGARD.

Achikaps to prosta strategia gospodarcza. Jest łatwa do nauczenia, posiada tryb kampanii i piaskownicy, ma różne edytory poziomów oraz płynne animacje. A to wszystko przy prostym interfejsie.

  • iOS: Sokodice: 1 dolar (przeceniony z 3)

Sokodice to gra logiczna, w której musisz poruszać się po kościach po oszałamiających poziomach, aby dopasować liczbę kości do liczby na wyznaczonym kafelku.

Wskocz na pokład! Zestaw pociągów pozwala budować wciągające małe światy pociągów. ŁATWY W BUDOWIE. Po prostu dodaj i przesuń kafelki gąsienic, przeciągając je palcem, podczas gdy pociągi biegną wokół ciebie. Nie ma potrzeby przełączania się między trybami – wszystko jest na jednym ekranie.

  • iPadOS: Car Kit: 4 dolary (przeceniony z 5)

Buduj drogi dla swojego miasta, dodawaj samochody i krajobrazy i utrzymuj ruch uliczny! Car Kit to zabawna gra budowlana dla dzieci. Przeciągnij i upuść płytki, aby zbudować swoje drogi z prostymi, narożnikami, mostami i skrzyżowaniami sygnalizacji świetlnej. Następnie dodaj samochody z wyboru ponad 20.

RE-1 to w pełni funkcjonalna wirtualna maszyna taśmowa zdolna do dostarczania autentycznych efektów echa i refrenu opartych na taśmie, ale na tym się nie kończy. Dzięki interaktywnym funkcjom odtwarzacza taśm, próbki, pętli i overdub można go używać jak wirtualnego magnetofonu, odtwarzacza próbek, loopera lub po prostu jako efektu głównego.

Gra fabularna o cennych chwilach życia, złamanych marzeniach i zmienionych planach. Zanurz się w wizualnej narracji, odkrywając historie z życia starca opowiedziane za pomocą pięknych winiet jego wspomnień. Wejmij w interakcję z spokojnym, kapryśnym środowiskiem, rozwiązując zabawne zagadki i kształtując otaczający Cię krajobraz, powiększając wzgórza, aby stworzyć ścieżkę do przodu starca.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply