Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz produktywności. Zapraszam do przeglądnięcia wszystkich pozycji.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Cloud Outliner to interaktywne i wysoce konfigurowalne notatki, które porządkują Twoje plany, projekty i pomysły w jasny sposób. Cloud Outliner umożliwia tworzenie i udostępnianie notatek między komputerem Mac, urządzeniami z systemem iOS i kontem Evernote.

Relaksująca gra zręcznościowa w łucznictwo, której szukałeś! Uderz w obszar docelowy, aby przyspieszyć swoją podróż przez ten kolorowy świat. Brak obciążenia – każdy poziom płynnie wtapia się w następny!

iOS 16 LockScreen Photo Widget. Wybierz zdjęcie, które chcesz i ładnie udekoruj swój ekran główny widżetem fotograficznym..

Symulator lotu smoka to ekscytująca gra symulacyjna lotu smoka dostosowana do urządzeń mobilnych. Przejmij kontrolę nad smokiem za pomocą prostych elementów sterujących, zbierz wszystkie gwiazdki i punkty kontrolne, aby ukończyć poziom. Spróbuj wykonać zadania i cele przypisane do Ciebie. Odblokuj i ulepsz smoki.

Łatwo Usuń Niechciane Treści Ze Swoich Zdjęć! Wzbogać swoje zdjęcia o moce AI: usuń niechcianych gości, pozbądź się podpisów i naklejek, uporządkować i wyczyścić swoje zdjęcia

Dzięki Videdit możesz edytować swoje filmy na wiele sposobów i uczynić je bardziej niesamowitymi i innymi.

Photo Animator Studio to idealna aplikacja do zabawnych kreacji zdjęć, fajnych filmów ze zdjęć, animacji, storyboardingu i szkicowania.

Poszukująca duszy przygoda o cennych chwilach życia, złamanych marzeniach i zmienionych planach.

  • iOS: ELOH: 1 dolar (przeceniony z 3)

Gra logiczna, która pomoże Ci się zrelaksować i znaleźć swój groove. Od twórców nagrodzonej nagrodą Apple Design Award Old Man’s Journey, nowej muzycznej gry logicznej o odczuwaniu rytmu, aby znaleźć rozwiązanie.

Twój ulubiony symulator szkoły marzeń powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek! Przedstawiamy: Super zabawny festiwal szkolny!

Photo Eraser dla komputerów Mac to łatwy w użyciu edytor obrazów do usuwania niechcianych obiektów ze zdjęcia, takich jak datowniki, znaki wodne, tekst, budynek lub cokolwiek innego.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply