Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Przemierzać wyschnięte dno morskie zaśmiecone szczątkami rozkładającej się cywilizacji. Utrzymuj swój unikalny statek w drodze, pokonuj liczne przeszkody i wytrzymaj niebezpieczne warunki pogodowe. Jak daleko możesz się posunąć? Co znajdziesz?

Jesteś Neil Conrad, agent CDI. Obudzony wiadomością o morderstwie pędzisz w sprawę, która wkrótce wywróci twoje życie i cały Układ Słoneczny do góry nogami. Zadawaj pytania, zbieraj dowody i składaj kawałki, aż ujawni się brzydka prawda… lub nie.

Jako policyjny detektyw, którego zadaniem jest obalić niebezpieczną grupę terrorystyczną, walczysz na dwóch frontach: przesłuchując podejrzanych oraz zarządzając swoim zespołem i jego reputacją. Z biegiem czasu, jak daleko posuniesz się, aby powstrzymać tych przestępców? Manipulacja, groźby czy nawet tortury? Czy cel usprawiedliwia środki?

Last Colossus to gra ACT/RPG. Wcielasz się w dowódcę, który po katastrofie ląduje na rozdartej wojną planecie przejmuje kontrolę nad gigantycznym robotem.

Szalenie popularna kuchnia Toca powraca! Dzięki nowym gościom do gotowania, większej liczbie narzędzi do zabawy i nowym kombinacjom jedzenia do przetestowania, Toca Kitchen 2 zaprasza wszystkich szefów kuchni do bałaganu i rozpoczęcia zabawy!

Colette Baron-Reid fachowo połączyła elementy run I-Ching, nordyckich, tradycyjnego tarota i innych starożytnych narzędzi wróżbiarskich w święty system komunikacji: Mądrość Wyroczni. Ta 52-kartowa aplikacja i przewodnik towarzyszący pozwalają interpretować wiadomości o wszystkich aspektach podróży, z ponad 250 niezależnymi znaczeniami, które mogą przemawiać do nieograniczonej liczby okoliczności.

Hell Raider to gra fabularna, w której wcielasz się w rycerza, który poległ w bitwie. Aby zmartwychwstać, musisz odnaleźć zaginionych bogów i pomóc przywrócić porządek w piekle.

  • iPadOS: Tera Pro: 8 dolarów (przeceniony z 10)

Tera Pro łączy wszystkie główne metody syntezy dźwięku na jednym stole. Bez względu na to, czy chcesz odtworzyć dźwięki z analogowych legend, czy poznać nowoczesne dźwięki cyfrowe z syntezą FM, Waveshaping czy Wavetable. Dodaj trochę smaku modelowania fizycznego i modułów do syntezy addytywnej. Połącz je razem, aby uzyskać nowe wrażenia dźwiękowe daleko wykraczające poza Twoje najśmielsze marzenia.

After Focus profesjonalnie dodaje ostrości i głębi do zdjęć bez drogich obiektywów aparatu. Łatwo definiuje obszar ostrości i osiąga rozmycie obiektywu, efekty rozmycia ruchu. After Focus rozszerza funkcjonalność filtra i obiektywu poza aparat i umożliwia regulację elementów sterujących, aby dodać niestandardowe opcje ostrości, aby wyróżnić każde zdjęcie.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply