Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą sporo ciekawych gier. Zapraszam Was do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Zagraj w Otella przeciwko znajomym lub komputerowi. Stworzona przez mistrza USA Otello z 1992 roku, jest to aplikacja Othello, na którą czekałeś. Mocny silnik owinięty czystym interfejsem użytkownika.

Zasypiaj przy dźwiękach natury! Zostań śpiochem. Opracowaliśmy Rain Sounds, ponieważ mieliśmy tak wielu bliskich nam ludzi, którzy zmagali się z bezsennością i słabą jakością snu. Niektórzy nie mogli zasnąć, inni nie mogli zasnąć i nikt nie zaczynał dnia czując się wypoczęty.

Sparklite to przygodowy roguelita akcji osadzony w kapryśnej i ciągle zmieniającej się krainie. Przygotuj się na przygodę i walcz z wrogami w akcji odgórnej, używając arsenału gadżetów, broni i sprzętu. Eksploruj niebezpieczne zakątki proceduralnie generowanego świata, pokonuj tytanów przemysłu wydobywczego i wykorzystaj moc Sparklite!

  • iOS: Arrog: 1 dolar (przeceniony z 3)

Pomóż człowiekowi podróżować przez jego marzenia. Arrog to enigmatyczna gra logiczna przygodowa z ręcznie rysowaną grafiką osadzona w czarno-białym świecie z kolorowymi akcentami.

Don’t Starve: Pocket Edition przenosi na iPhone’a i iPada przebojową grę na PC, z której korzysta ponad 4 miliony graczy. Teraz możesz doświadczyć bezkompromisowej gry survivalowej w dziczy pełnej nauki i magii w podróży!

Cywilizacja przeszłości znika, pozostawiając po sobie jedynie Starożytną Sieć, 256 lat później anonimowy odkrywca schodzi w jej zimne głębiny. Wyrusz w podróż przez niekończącą się pustą cyberprzestrzeń, zainspirowaną twórczością Williama Gibsona, Dana Simmonsa i Petera Wattsa.

Jesteście gotowi, dzieciaki? Graj jako SpongeBob, Patrick i Sandy i pokaż złemu Planktonowi, że zbrodnia płaci nawet mniej niż pan Krabs. Chcesz uratować Bikini Bottom przed wieloma szalejącymi robotami swoimi potężnymi bąbelkami? Oczywiście, że tak! Chcesz skakać na bungee majtki? Dlaczego miałbyś tego nie robić! Bitwa trwa!

  • iOS: DYSMANTLE: 5 dolarów (przeceniony z 10)

Gdy wznosisz się ze swojego schronienia po długich latach, czeka na ciebie nowy, odważny stary świat. Świat zamieszkany przez paskudne i podłe stworzenia. Świat bez innej ludzkiej duszy, którą można by zobaczyć. Teraz króluje świat z naturą. Świat, który zaraz się pogorszy. Trzeba znaleźć sposób na ucieczkę z nędznej wyspy. Ale wcześniej ciesz się słodko-gorką apokalipsą.

Wyeliminować legendarne potwory, aby umożliwić Kolumbowi odkrycie Nowego Świata. Here Be Dragons to satyryczna turowa gra strategiczna z unikalną grafiką “żywej mapy”, w której prowadzisz grupę szalonych kapitanów i eliminujesz legendarne potwory, aby umożliwić Krzysztofowi Kolumbowi odkrycie Nowego Świata.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply