Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Posłuchałem sugestii jednego z czytelników i dzisiaj promocyjne w innej odsłonie. Dajcie znać czy Wam się podoba.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Depello to narzędzie do edycji zdjęć, które konwertuje obrazy i zdjęcia na czarno-białe, ale zachowuje i podkreśla wybrany kolor za pomocą najnowocześniejszych algorytmów widzenia komputerowego.

Pixboy jest szalonym naukowcem, który wyprodukował potężny eliksir. Niestety ukradł go gang niegrzecznych psów. Pomóż mu pokonać wszystkich wrogów, stawić czoła wszelkim wyzwaniom, zdobyć eliksir i udowodnić, że jest najlepszy. Poczuj retro wibracje podczas wielu godzin przygody!

Twój ulubiony symulator szkoły marzeń powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek! Przedstawiamy: Super zabawny festiwal szkolny! Buduj obiekty i stwórz wspaniałe środowisko szkolne. Załóż sale lekcyjne, stołówkę… i poradnię! Trochę denerwujące, aby uczniowie mogli tam zostać wezwani!

Rozwijaj bujną wyspę pełną natury i staraj się być kurortem nr 1! Zbuduj zakwaterowanie dla swoich gości i przynieś tych turystów! Spraw, aby środowisko było jeszcze przyjemniejsze i odkryj wspaniałe pakiety turystyczne, aby zapewnić odwiedzającym najlepsze możliwe wakacje.

Stwórz arcydzieło mangi. Zacznij jako raczkujący artysta mangi w małym i pustym pokoju… Uzbrojony tylko w jedno pióro, narysuj najlepszą mangę, jaką możesz i maszeruj dumnie do wydawców, aby pochwalić się swoją pracą

Zostaw wyścig szczurów za sobą i czerp radości życia na własnej farmie w Pocket Harvest!Uprawiaj uprawy z miłością, od chrupiącej sałaty po soczyste truskawki, i udoskonal je w nagradzane produkty, aby przynieść zamówienia od lokalnych sklepów spożywczych. Urocze zwierzęce przyjaciele również użyczyją pomocnego kopyta, dostarczając mleko, wełnę, jajka i wiele więcej!

Tajna winda zremasterowana to klimatyczna przygoda z elementami horroru. Wciel się w rolę człowieka uwięzionego we śnie. W tym miejscu zmieszały się wspomnienia i koszmary. Musisz otworzyć małe drzwi, aby znaleźć wyjście. Zanurz się w historii gry, odkryj wiele zakończeń i rozwikłaj główny sekret.

Railways to gra symulacyjna, w której masz pociągi, pasażerów i koleje. Twoim celem jest strategiczne przemieszczanie pociągów między torami, odbieranie pasażerów i zapobieganie wypadkom. Twoja misja jest zakończona, gdy zbierzesz wszystkich pasażerów.

Po raz pierwszy lataj misjami bojowymi nad Wyspami Brytyjskimi i rozległymi Frontami Wschodnio-Bałtyckimi. Pilotuj legendarne bombowce bojowe Junkers JU88 i Tupolev TU-2, podejmujące się najniebezpieczniejszych misji Search & Destroy do tej pory.

Witamy w Hatch, aplikacji, która nagradza Cię za czytanie, naukę i odrabianie lekcji! Odblokuj rzadkie stworzenia, wykorzystując swoją energię skupienia i zbuduj własne zoo niezwykłych istot. Miej oko na elitarne, legendarne i limitowane stworzenia, aby Twoja kolekcja była naprawdę wyjątkowa. Angażowanie się w sesje fokusowe trwające 25 minut lub dłużej gwarantuje odkrycie przynajmniej rzadkiego gatunku.

Z Wifiry: Aplikacja Wi-Fi Signal, skanuj, monitoruj i podłącz najsilniejszy sygnał WiFi. Jeśli jest słaby sygnał, ustaw router WiFi lub podejdź bliżej. Uzyskaj najsilniejszy sygnał Wi-Fi. Monitoruj siłę sygnału Wi-Fi w czasie rzeczywistym i wyświetlaj to samo w procentach z podłączoną nazwą sieci na pasku menu.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply