Apple przygotowuje aktualizację iOS 16.5.1

W oparciu o ślady w dziennikach analitycznych wygląda na to, że Apple przygotowuje aktualizację iOS 16.5.1 dla iPhone’a. Nie jest jasne, kiedy aktualizacja zostanie wydana, ale prawdopodobnie będzie dostępna w tym lub przyszłym tygodniu.

Drobne aktualizacje, takie jak iOS 16.5.1, zazwyczaj koncentrują się na poprawkach błędów, ulepszeniach stabilności oraz poprawkach bezpieczeństwa. Przejściówka Apple z Lightning na USB 3 Camera Adapter nie działa poprawnie z iPhone’ami z systemem iOS 16.5, ale problem został rozwiązany w wersji beta iOS 16.6 w zeszłym miesiącu, więc poprawka prawdopodobnie zostanie również uwzględniona w iOS 16.5.1.

Apple wydało pierwszą wersję beta iOS 17 na WWDC w zeszłym tygodniu. Aktualizacja zostanie publicznie wydana jeszcze w tym roku dla iPhone’a XS i nowszych, i ma wiele nowych funkcji, w tym tryb StandBy podczas ładowania iPhone’a w pozycji poziomej, interaktywne widżety ekranu głównego, ulepszoną autokorektę, aplikację Journal i wiele innych. Wersje beta dla deweloperów są dostępne bez członkostwa w programie Apple Developer za 99 USD rocznie.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Jedna myśl na temat “Apple przygotowuje aktualizację iOS 16.5.1

Leave a Reply