Apple: 15-calowy MacBook Air – pierwsze recenzje

Tydzień temu Apple zaprezentowało nowego 15-calowego MacBooka Air. Po konferencji WWDC Apple udostępniło wybranym przedstawicielom prasy, YouTuberom, influencerom i innym osobom urządzenie testowe. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze recenzje nowego 15-calowego MacBooka Air.

Apple przedstawia pierwsze recenzje MacBooka Air 15”

Samo Apple opisuje MacBooka Air 15″ w następujący sposób:

Apple zaprezentowało 15-calowego MacBooka Air, najlepszego 15-calowego laptopa na świecie. Dzięki dużemu wyświetlaczowi Liquid Retina o przekątnej 15,3 cala, niesamowitej wydajności M2, baterii wystarczającej nawet na 18 godzin pracy1 oraz cichej, bezwentylatorowej konstrukcji, nowy MacBook Air zapewnia wydajność i przenośność – a wszystko to w najcieńszym 15-calowym laptopie na świecie. MacBook Air 15″ zapewnia wyjątkowe wrażenia dzięki nowemu systemowi 6 głośników, wciągającemu dźwiękowi 3D połączonemu z kamerą FaceTime HD 1080p, ładowaniu MagSafe oraz mocy i łatwości użytkowania systemu macOS Ventura.

Ale jakie są pierwsze recenzje? Nie chcąc zbyt wiele przewidywać. Pierwsi testerzy są dość entuzjastyczni.

Stern

Dzięki Macbook Air 15 Apple w końcu oferuje swój podstawowy notebook w dużym formacie. Implementacja jest bardzo dobrze wykonana, dodatkowa przestrzeń dobrze wykorzystana. Kompromisy są imponująco ograniczone. Brak dodatkowych funkcji, takich jak większa klawiatura lub więcej portów, to szkoda, ale nie jest to prawdziwa słabość. Nawet teraz Macbook Air jest nie tylko niezwykle udanym dodatkiem do portfolio produktów Apple, ale także wyznacza nowy standard dla 15-calowców dzięki połączeniu wagi, stabilności, wyświetlacza i wydajności.

The Verge

Koledzy są podekscytowani faktem, że Apple ogłosiło 15-calowego MacBooka Air wraz z Apple Vision Pro w zeszłym tygodniu. To prawda, urządzenie nie twierdzi, że zrewolucjonizuje świat. Jest to raczej laptop, który wykonuje swoją pracę w pełni, z głośnikami, wyświetlaczami i procesorami, które robią wszystko dobrze. Według The Verge urządzenie znalazło potrzebę i ją wypełnia. Kolegów nie trzeba przekonywać, że potrzebujesz 15-calowego Air. Ludzie czekali na niego przez cały czas.

TechCrunch

Czas pracy na baterii wynosi 18 godzin – podobnie jak w modelu 13-calowym. W testach TechCrunch osiągnęliśmy około 19 godzin odtwarzania wideo. Chociaż ekran jest większy i dlatego zużywa więcej energii, jest to równoważone przez większą powierzchnię, co zapewnia więcej miejsca na baterię.

Six Colors

Jeśli wahałeś się przed zakupem MacBooka Air, ponieważ jego ekrany zawsze wydawały ci się zbyt ciasne, teraz masz inną opcję. Jeśli zawsze chciałeś mieć większy wyświetlacz, ale nie chciałeś płacić ponad 1000 USD za ten przywilej, teraz jest na to czas.Ten laptop ma dosłownie wszystko, co sprawiło, że M2 MacBook Air był świetny. Jest po prostu większy. Czasami większe jest lepsze.

Jak widzimy wszystkie recenzje są pozytywne. Poniżej materiały wideo na temat nowego sprzętu Apple.

Przypomnę tylko, że od dzisiaj w sprzedaży jest zarówno nowy MacBook Air 15”, jak również Mac Pro oraz zaktualizowany Mac Studio.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply