Apple i MLB ogłaszają lipcowy harmonogram „Friday Night Baseball” na Apple TV+

Apple i Major League Baseball (MLB) ogłosiły ostatnio harmonogram „Friday Night Baseball” na lipiec 2023 roku, który jest dostępny dla wszystkich subskrybentów Apple TV+.

„Friday Night Baseball” na Apple TV+ nadal przybliża fanów do gry, którą kochają każdego tygodnia. Z niecierpliwością czekamy na drugą połowę sezonu regularnego i co tydzień prezentujemy kolejne mecze namiotowe dla subskrybentów Apple TV+.” ( Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple ds. usług)

Subskrybenci Apple TV+ mogą cieszyć się dodatkową zawartością, w tym programem MLB Big Inning z prezentacją na żywo i najważniejszymi wydarzeniami z każdego tygodnia oraz pełną liczbą treści związanych z MLB, w tym Countdown to First Pitch, MLB Daily Recap i MLB This Week. Fani mogą również uzyskać bezpłatny dostęp do dodatkowych programów MLB w aplikacji Apple TV, w tym skróconych podsumowań gry „Friday Night Baseball” po zakończeniu transmisji na żywo każdego tygodnia, klasycznych gier, najważniejszych wydarzeń i wywiadów i nie tylko.

W każdy piątek gry są dostępne tylko na Apple TV+ dla subskrybentów Apple TV+ przez cały sezon zasadniczy. Apple TV+ jest dostępny za 34,99 zł miesięcznie z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Przez ograniczony czas uprawnieni klienci, którzy kupią i aktywują nowe urządzenie Apple, mogą cieszyć się trzema miesiącami Apple TV+ za darmo. Apple TV+ jest również częścią pakietu Apple One.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

2 myśli na temat “Apple i MLB ogłaszają lipcowy harmonogram „Friday Night Baseball” na Apple TV+

Leave a Reply