Apple TV: obniżka cen MLS Season Pass

Połowa sezonu Major League Soccer 2023 już za nami. I właśnie teraz Apple dokonało znacznej obniżki cen MLS Season Pass w aplikacji Apple TV. Wg firmy posunięcie to wynika z rosnącej popularności usługi, która znacznie przekroczyła oczekiwania. Jednak dla mnie jest to posunięcie zachęcające, niż „nagradzające”. Apple widzi, że cena usługi jest zbyt wysoka i chce zachęcić użytkowników do skorzystania z niej.

Cena subskrypcji MLS Season Pass 2023 jest teraz dostępna za 49 USD, znacznie niższa niż pierwotna cena 99 USD. Subskrybenci Apple TV+ otrzymają dodatkową zniżkę w wysokości 10 euro i zapłacą tylko 39 euro. Ta obniżona cena obowiązuje tylko do końca sezonu 2023, a subskrypcje zostaną odnowione po standardowej cenie na cały sezon 2024, chyba że użytkownicy zdecydują się anulować.

MLS Season Pass zadebiutował w lutym 2023 roku, będąc pierwszą w historii globalną umowę na streaming sportowy. Inicjatywa ta zapewnia klientom dostęp do wszystkich meczów sezonu zasadniczego bez blackoutów i ograniczeń regionalnych. Niektóre mecze będą pokazywane na Fox Channel, ale wszystkie będą dostępne za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej z przepustką sezonową.

Eddy Cue potwierdził w tym tygodniu bliską współpracę pomiędzy Apple i MLS. Partnerstwo, które jest w pierwszym roku, ma trwać dziesięć lat, a wyłączna globalna umowa Apple na transmisje strumieniowe wszystkich meczów Major League Soccer będzie obowiązywać do 2032 roku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

2 myśli na temat “Apple TV: obniżka cen MLS Season Pass

Leave a Reply