Audio Hijack dla Mac z nowościami

Rogue Amoeba wydało w zeszłym roku zupełnie nową wersję doskonałej aplikacji Audio Hijack. Teraz oprogramowanie do przechwytywania dźwięku zyskuje trzy nowe funkcje..

Według Rogue Amoeba, Audio Hijack 4.2 rozszerza możliwości aplikacji, wprowadzając „trzy potężne nowe bloki do dostosowywania i ulepszania dźwięku przepływającego przez Audio Hijack”.

Pierwszym z nich jest funkcja odszumiania prędkości oparta na uczeniu maszynowym. Oto jak ją opisują:

Spraw, by mowa stała się pop, eliminując resztę. Dzięki najnowocześniejszej funkcji odszumiania w Speech Denoise możesz tłumić szumy tła i podkreślać mowę jak nigdy dotąd. Speech Denoise wykorzystuje moc uczenia maszynowego (ML), aby nadać dźwiękowi blasku, a wszystko to za pomocą niezwykle prostego interfejsu.

Następny jest nowy parametryczny blok EQ:

Doświadcz niezrównanej kontroli nad dźwiękiem dzięki nowemu korektorowi parametrycznemu. Ten potężny nowy efekt umożliwia regulację z chirurgiczną precyzją, przy użyciu wielu pasm z w pełni konfigurowalnymi typami filtrów, częstotliwością, Q i wzmocnieniem. Interfejs zapewnia bogactwo opcji, z którymi można eksperymentować, dzięki czemu precyzyjna regulacja dźwięku staje się przyjemnością.

Ostatnią nowością jest nowy blok filtrów FIR, który pozwala „odtworzyć atmosferę wielkiej sali koncertowej lub przytulnego pomieszczenia studyjnego, bezpośrednio z komputera Mac”.

Audio Hijack zawiera również te ulepszenia obsługi VoiceOver:

Wśród innych ulepszeń, możliwa jest teraz nawigacja do globalnego okna za pomocą VoiceOver, a nawigacja VoiceOver w samym menu globalnym została ulepszona. Ponadto sekcje w bibliotece bloków są teraz łatwiejsze w nawigacji, a wiele elementów w całej aplikacji jest teraz bardziej dostępnych.

To jednak nie wszystko. Audio Hijack 4.2 wprowadza aktualizacje do istniejących bloków, w tym systemowego audio, miksera, odczytów i EQ sparklines. Nowe bloki i aktualizacje istniejących bloków zostały wyjaśnione w zaktualizowanej instrukcji obsługi Audio Hijack.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply