Większe wyświetlacze iPhone’a 16 Pro

Plotki, które się pojawiały jakiś czas temu wydają się być prawdziwe. Chodzi o plotkę, która mówi, że iPhone 16 Pro i 16 Pro Max będą miały większe wyświetlacze, niż ich dotychczasowe odpowiedniki.

Z niedawnego raportu na Weibo (za pośrednictwem Macrumors) wynika, że większy model iPhone’a 16 Pro i iPhone’a 16 Pro Max pozwoli na różne aktualizacje w nadchodzącym roku. Mówi się między innymi o ulepszeniach kamery Periscope, a 12 procent większy czujnik aparatu również znajdzie miejsce wewnątrz obudowy.

Mark Gurman ujawnił również w weekend w ramach swojego biuletynu PowerOn, że Apple będzie oferować większe modele iPhone’a 16 Pro. Właśnie większy rozmiar ma pomóc w zastosowaniu ulepszonego sprzętu fotograficznego, a także mocniejszej baterii.

Według plotek, Apple po raz pierwszy zainstaluje w tym roku kamerę peryskopową, ale będzie ona dostępna wyłącznie dla iPhone’a 15 Pro Max. W przyszłym roku Apple planuje jednak wykorzystać tę technologię aparatu również w „normalnym” iPhonie 16 Pro. Większa obudowa może się do tego przyczynić w każdym przypadku.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply