MoneyWiz 2023: Aplikacja finansowa już dostępna w Setapp

Nie wyobrażam sobie w obecnej chwili pracy bez Setapp. Setapp to usługa, która oferuje wiele programów dla macOS i iOS w formie subskrypcyjnej. Z Setapp mam np takie programy jak Ulysses, Bartender czy Craft.

Co jakiś czas zasoby Setapp są powiększane o nowe pozycje. Tym razem usługa zadbała o tych, którzy potrzebują kompleksowej aplikacji finansowej do zarządzania kontami bankowymi i budżetami. Mowa tutaj o programie MoneyWiz 2023, który od teraz jest dostępny w Setapp.

Setapp: MoneyWiz 2023

Oto co oferuje nam aplikacja MoneyWiz 2023 od Setapp:

  • Zarządzanie budżetem: rejestruj swoje wydatki w MoneyWiz 2023 i śledź swoją wartość netto, saldo konta i transakcje. Tworzenie budżetów opartych na dochodach lub wydatkach w celu planowania i zarządzania finansami. Przenoszenie pieniędzy między budżetami w celu ich łatwego dostosowywania, sprawdzanie postępów w realizacji budżetu i nie tylko.
  • Śledź rachunki: Śledź swoje powtarzające się wydatki i prognozuj przyszłe wydatki za pomocą dedykowanych narzędzi w MoneyWiz 2023. Przeglądaj swoje przeszłe rachunki lub kliknij datę w przyszłości, aby uzyskać natychmiastową prognozę.
  • Przeglądaj raporty wydatków: Śledzenie dochodów i wydatków w celu skutecznego budżetowania działa tylko wtedy, gdy regularnie sprawdzasz swoje wyniki. MoneyWiz 2023 oferuje ponad 30 rodzajów raportów, które pomagają analizować finanse. Zapoznaj się z nimi samodzielnie lub wyeksportuj je jako CSV lub PDF, aby omówić je z doradcą finansowym, księgowym lub partnerem.
  • Importuj dane: Jeśli śledziłeś swoje finanse za pomocą innych narzędzi lub chcesz dodać informacje z aplikacji bankowej, zaimportuj dane do MoneyWiz 2023 z następujących formatów: CSV, QIF, OFX, QFX, MT940. Aplikacja pomija duplikaty i próbuje automatycznie łączyć kategorie i odbiorców.
  • Dostosuj swoje wpisy: Dostosuj MoneyWiz 2023, aby pomijał pola, w których nie chcesz wprowadzać danych i wyświetlał tylko najważniejsze transakcje. Skorzystaj z rozbudowanych opcji dostosowywania aplikacji, aby uzyskać najlepsze zarządzanie finansami osobistymi.

MoneyWiz 2023 jest również dostępny w App Store. Wtedy subskrypcja miesięczna wynosi 23,99 zł. Roczna standard 92,99 zł, a roczna premium 244,99 zł. Tak więc polecam Wam zajrzeć na stronę Setapp i zaznajomić się z ich ofertą.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply