Apple TV+ publikuje zwiastun „W powietrzu”

Apple TV+ szykuje dla nas kolejny serial. Tym razem jest to „W powietrzu” z Idrisem Elbą w roli głównej. Serial będzie miał swoją premierę 28 czerwca 2023 roku. Teraz Apple TV+ pokazuje nam oficjalny zwiastun serialu.

Apple TV+ zaprezentowało oficjalny zwiastun „W powietrzu”, nadchodzącego serialu sensacyjnego z udziałem zdobywcy nagrody SAG i nominowanego do nagrody Emmy Idrisa Elby (“Luther”) jako głównego aktora i producenta wykonawczego. Siedmioodcinkowy serial został stworzony przez George’a Kaya i Jima Fielda Smitha, którzy są również autorami scenariusza i reżyserami. W serialu występuje również zdobywczyni nagrody Emmy i NAACP Image, Archie Panjabi.

„W powietrzu” to trzymający w napięciu thriller, który opowiada o podróży porwanego samolotu do Londynu. Podczas siedmiogodzinnego lotu, podczas gdy władze na ziemi szukają odpowiedzi. Elba wcieli się w rolę Sama Nelsona, doświadczonego negocjatora w świecie biznesu, który musi wykorzystać całą swoją przebiegłość, aby spróbować uratować życie pasażerów – ale jego ryzykowna strategia może być jego zgubą.

Przypomnę, premiera 28 czerwca 2023r. tylko na Apple TV+.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply