Apple Fitness+ świętuje miesiąc dumy z Madonną

Apple co roku obchodzi Miesiąc Równości. Znane są nowe tarcze i opaski Apple Watch z tej okazji. W tym roku również Apple wydało Pride Band Edition dla Apple Watch. Jednak to nie koniec. Apple Fitness+ w ramach obchodów Miesiąca Równości ogłasza nową serię “Artist:in the Spotlight”, której bohaterką jest wieloletnia zwolenniczka LGBTQ+ i ikona popu Madonna. Jej muzyka zostanie wykorzystana w nowych treningach i medytacjach.

Apple Fitness+

Nowa seria Apple Fitness+ zostanie uruchomiona w poniedziałek 5 czerwca. Obejmie ona różne treningi, takie jak HIIT, wioślarstwo, jazda na rowerze, bieżnia, siła, taniec i joga, wszystkie ustawione na hity Madonny z czterech dekad.

Playlisty treningowe będą zawierać hity Madonny z różnych dekad. W specjalnym hołdzie, trenerzy zostaną wystylizowani w kultowe stylizacje Madonny. Na przykład Tyrell Désean, trener Fitness+, będzie zachęcał użytkowników do treningów rowerowych w stylu słynnej białej koronkowej sukienki, którą Madonna nosiła na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards w 1984 roku.

Dodatkowo Apple Fitness+ będzie świętować miesiąc dumy z siedmioma nowymi treningami i medytacjami, które rozpoczną się 29 maja i będą honorować społeczność LGBTQ+. Każdy z tych treningów będzie zawierał playlisty artystów LGBTQ+. Treningi będą miały specjalny styl oświetlenia inspirowany tęczową flagą.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “Apple Fitness+ świętuje miesiąc dumy z Madonną

Leave a Reply