iPhone 16 we wzornictwie iPhone’a 12 ?

iPhone 15 nie został jeszcze przedstawiony, a coraz więcej przecieków dotyczy już przyszłorocznego modelu. iPhone 16 ma wrócić parę lat wstecz jeśli chodzi o wzornictwo.

Przynajmniej tak sugeruje nowy przeciek, który twierdzi, że iPhone 16 ponownie będzie miał pionowy układ aparatu podobny do iPhone’a 12.

Oczekuje się, że iPhone 16 z dwoma obiektywami otrzyma pionową konfigurację kamer zamiast obecnych kamer po przekątnej jak ma to miejsce w iPhone’a 14. Tak utrzymuje przeciek z konta na Twitterze Unknownz21.

„Podstawowy model iPhone’a 16 będzie miał pionowy układ kamer, w przeciwieństwie do przekątnej iPhone’a 15, dzięki czemu urządzenie będzie natychmiast rozpoznawalne jako najnowszy model. Projekt w stylu iPhone’a 12 jest w fazie testów, chociaż istnieje również inny projekt z tym samym układem”. (Unknownz21)

Czy ten leaker ma pewne informacje? Czy może podzieli los innego leakera z Twittera @analyst941? . Czas pokaże. Jak zwykle jednak trzeba podchodzić do takich przecieków ze sceptycyzmem. Tym bardziej, że do premiery iPhone’a 16 jest jeszcze bardzo dużo czasu i jestem pewien, że w samym Apple, produkt przeżyje jeszcze wiele zmian.

macpretorians

Źródło: Macwelt

Leave a Reply