iPhone 16 Pro Max: rendery CAD pokazują większą konstrukcję

Za niespełna cztery miesiące Apple ogłosi nową rodzinę iPhone’ów 15, a rok później modele iPhone 16. Chociaż do modeli iPhone 16 i iPhone 16 Pro Max jest jeszcze daleko, to już teraz pojawiają się pierwsze wstępne plotki o tym, w jaki kierunku zmierzają te modele. Najnowsze rendery CAD pokazują największy telefon w historii Apple.

iPhone 16 Pro Max: rendery CAD pokazują większy design

iPhone 15 Pro ma być znaczącą aktualizacją w tym roku. Spodziewana jest między innymi tytanowa obudowa, zaokrąglone krawędzie, ulepszenia systemu aparatu, nowy chip A17 i USB-C. Rozmiar wyświetlacza powinien pozostać taki jak do tej pory, czyli 6,1 cala i 6,7 cala dla modeli Pro.

Wg szacunków znanego analityka wyświetlaczy Rossa Younga, oczekuje się, że Apple przejdzie na 6,3 cala i 6,9 cala odpowiednio dla iPhone’a 16 Pro i iPhone’a 16 Pro Max w przyszłym roku. Sonny Dickson poprzez serwis 9To5Mac opublikował rendery CAD iPhone’a 16 Pro Max. Może on być również sprzedawany jako iPhone 16 Ultra.

iPhone 16 Pro Max

Jeśli rendery CAD okazałyby się trafne, iPhone 16 Pro Max wzrośnie proporcjonalnie bardziej w pionie niż w poziomie w porównaniu do iPhone’a 15 Pro Max. Całkowita wysokość iPhone’a 16 Pro Max wzrosłaby o około 5 mm do około 165,0 mm, podczas gdy szerokość wzrosłaby tylko o około 0,5 mm do około 77,2 mm. Byłby to największy iPhone w historii Apple.

Należy jednak mieć na uwadze, że do ogłoszenia iPhone’a 16 i iPhone’a 16 Pro dzieli nas jeszcze około 16 miesięcy. Nawet jeśli Apple wyznaczyło już kurs dla modeli z 2024 roku, nie uzgodnili jeszcze ostatecznego projektu, więc niekoniecznie należy zakładać, że obecne rendery zostaną faktycznie wdrożone 1: 1.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply