Apple TV+: „Silo” – obecnie najpopularniejszy serial w USA

Na początku tego miesiąca na Apple TV+ zadebiutował serial „Silo”. Serial ten stał się prawdziwym hitem w Stanach. „Silo” jest obecnie najpopularniejszym serialem w tym kraju.

„Silo” prowadzi w rankingu

Eksperci od streamingu z Reelgood co tydzień przyglądają się treściom streamingowym i analizują, które seriale i filmy są szczególnie popularne w USA. Aktualna lista za tydzień od 11 do 17 maja jest już dostępna. Patrząc tylko na seriale, Apple TV+ znajduje się na szczycie podium z „Silo”. Serial komediowy Apple „Ted Lasso” zapewnił sobie trzecie miejsce.

Jeśli filmy i seriale zostaną połączone razem, „Silo” jest na drugim miejscu za „Air” (Prime Video). W ogólnym rankingu „Ted Lasso” zajął 5. miejsce.

Silo od Apple TV+ prowadzi w zestawieniu

„Silo” opowiada historię ostatnich dziesięciu tysięcy ludzi na Ziemi, których głęboki na milę dom chroni ich przed toksycznym i śmiercionośnym światem zewnętrznym. Nikt jednak nie wie, kiedy i dlaczego silos został zbudowany, a każdy, kto próbuje się tego dowiedzieć, naraża się na śmiertelne konsekwencje. Rebecca Ferguson gra Juliette, inżynierkę, która szuka odpowiedzi na temat morderstwa ukochanej osoby i natrafia na tajemnicę, która sięga znacznie głębiej, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić, co prowadzi ją do uświadomienia sobie, że jeśli kłamstwa cię nie zabiją, prawda to zrobi.

A Tobie jak podoba się nowy serial Apple?

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply