Apple TV+:” Zabójcy z Księżyca Kwiatów” publikuje zwiastun nowego filmu z Leonardo DiCaprio

Apple TV+ prezentuje „Zabójcy z Księżyca Kwiatów”. Film będzie miał premierę w wybranych kinach 6 października 2023 r., a we wszystkich kinach 20 października. Następnie film pojawi się na Apple TV+. Zanim to nastąpi Apple prezentuje pierwszy zwiastun filmu z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Zanim nowy film Apple będzie świętował swoją kinową premierę w październiku, będzie miał premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes 20 maja. Teraz Apple TV+ opublikowało pierwszy zwiastun. W nadchodzących tygodniach i miesiącach prawdopodobnie pojawią się kolejne teasery i zwiastuny.

Na początku XX wieku ropa naftowa przyniosła fortunę narodowi Osage, który z dnia na dzień stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Bogactwo tych rdzennych Amerykanów natychmiast przyciągnęło białych najeźdźców, którzy manipulowali, wymuszali i kradli tyle pieniędzy Osage, ile tylko mogli, zanim uciekli się do morderstwa. Oparty na prawdziwej historii i opowiedziany poprzez nieprawdopodobny romans Ernesta Burkharta (Leonardo DiCaprio) i Mollie Kyle (Lily Gladstone), „Zabójcy z Księżyca Kwiatów” to epicka westernowa saga kryminalna, w której prawdziwa miłość spotyka się z niewypowiedzianą zdradą. W filmie „Zabójcy z Księżyca Kwiatów” występują Robert De Niro i Jesse Plemons, a reżyserem jest zdobywca Oscara Scorsese na podstawie scenariusza Erica Rotha i Scorsese opartego na bestsellerowej książce Davida Granna.

„Zabójcy z Księżyca Kwiatów” został wyprodukowany przez Apple Studios we współpracy z Imperative Entertainment, Sikelia Productions i Appian Way. Producentami są Scorsese, Dan Friedkin, Bradley Thomas i Daniel Lupi, a DiCaprio, Rick Yorn, Adam Somner, Marianne Bower, Lisa Frechette, John Atwood, Shea Kammer i Niels Juul pełnią rolę producentów wykonawczych.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply