Apple Pay debiutuje w Panamie i Hondurasie

Apple Pay to usługa Apple, na którą w Polsce czekaliśmy z niecierpliwością. W tej chwili traktujemy Apple Pay jako część naszego życia i nie wyobrażamy sobie, aby tej usługi nie było w naszym kraju. Jednak są kraje, do których usługa Apple dopiero dotarła . Niedawno Apple Pay zostało uruchomione w Gwatemali i Salwadorze. Teraz przyszedł czas na Panamę i Honduras.

Apple Pay w Panamie i Hondurasie

Apple Pay

Apple Pay może być teraz używane w Panamie i Hondurasie. Oznacza to, że usługa płatności mobilnych Apple jest teraz dostępna w ponad 80 krajach na całym świecie. W Panamie Apple Pay obsługuje kilka lokalnych banków, w tym Banco General, BAC, ST Georges Bank i Ficohsa. Jeden z banków wspierających potwierdził, że karty kredytowe i debetowe Visa i Mastercard mogą być deponowane w aplikacji Apple Wallet dla Apple Pay.

Dzięki Apple Pay można używać iPhone’a i Apple Watch do płacenia na miejscu w sklepach, restauracjach, na stacjach benzynowych itp. Możesz także używać iPada i Maca do płacenia online w aplikacjach i na stronach internetowych.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply