Bosch Smart Home Controller II obsługuje teraz Apple HomeKit

Bosch Smart Home stara się ciągle rozszerzać swoją kompatybilność i funkcje. Wraz z najnowszą aktualizacją obejmują teraz integrację nowych urządzeń z Apple HomeKit, ulepszone oprogramowanie układowe dla różnych urządzeń oraz naprawę kilku błędów zidentyfikowanych w poprzednich wersjach.

Integracja z Apple HomeKit

Bosch posiada już kilka inteligentnych urządzeń kompatybilnych z Apple HomeKit. Najnowszym urządzeniem jest inteligentny przekaźnik, który można teraz zintegrować z Apple HomeKit.

Dodatkowo pierwsze urządzenia Bosch Smart Home mogą być zintegrowane z Apple HomeKit za pośrednictwem Bosch Smart Home Controller II, który został wydany pod koniec ubiegłego roku. Mówimy tutaj o takich urządzeniach jak: czujnik ruchu, czujnik dymu II, kontaktron drzwiowy/okienny II i II Plus, Twinguard i kompaktowa wtyczka adaptera.

Ulepszenia i poprawki błędów

Kilka urządzeń, w tym termostat grzejnikowy II, sterowanie oświetleniem / roletą II i kompaktowa wtyczka pośrednia, otrzymało ważne aktualizacje oprogramowania układowego, które poprawiają stabilność, wydajność i użyteczność. Ponadto naprawiono kilka błędów. Wśród nich znajduje się błąd, który wpływał na połączenie bezprzewodowe między sterownikiem Smart Home Controller a zasilanymi bateryjnie urządzeniami Bosch Smart Home.

Aktualizacja dla kontrolera Smart Home jest dostępna od wczoraj. Natomiast aplikacja na iOS ma otrzymać aktualizację 24 maja 2023 r.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply