Photomator dla komputerów Mac już dostępny

Photmator jest to znana aplikacja do obróbki zdjęć i wideo. Znana dla platform takich jak iOS i iPadOS. Jednak ta sytuacja się zmieniła. Wczoraj zespół programistów udostępnił aplikację Photomator dla komputerów Mac. Od najnowocześniejszych korekt kolorów po inteligentne narzędzia sztucznej inteligencji, potężne narzędzia do naprawy i klonowania oraz edycję wsadową, Photomator dla komputerów Mac to potęga edycji zdjęć. Zbudowany od podstaw dla systemu macOS, działa niezwykle płynnie i szybko, na nowo definiując możliwości edycji zdjęć na komputerach Mac.

Photomator for Mac jest potężnym narzędziem, które z pewnością będzie konkurowało z takimi potęgami jak Adobe Lightroom czy Photshop. I muszę Wam powiedzieć, że nie stoi na przegranej pozycji.

Photomator dla macOS

Photomator for Mac oferuje wszystko, czego potrzebujesz do edycji zdjęć i zarządzania nimi. Są to np korekty kolorów nowej generacji oparte na niezwykle zaawansowanym algorytmie uwzględniającym tekstury, potężne narzędzia do retuszu, edycję wsadową i wiele więcej. Photomator dla komputerów Mac oferuje również ulubione funkcje sztucznej inteligencji, takie jak automatyczne ulepszanie zdjęć, odszumianie, skalowanie obrazu oraz automatyczne wybieranie obiektów, nieba i tła. Edycja zdjęć odbywa się poprzez przeglądarkę zdjęć opartą na Photos oraz pasek filmowy, które pozwalają łatwo przeglądać obrazy i szybko przejść do ich edycji. Pełna obsługa przeglądarki plików pojawi się wraz z kolejną aktualizacją Photomatora.

„Program został stworzony od podstaw z myślą o pełnej optymalizacji z komputerami Mac i w pełni wykorzystuje natywne technologie systemu macOS, takie jak Apple Silicon, Swift UI, Core ML, Core Image i Metal. Te zaawansowane technologie sprawiają, że edycja zdjęć jest niezwykle płynna i szybka, nawet podczas edycji, powiększania lub przewijania dużych obrazów”.

Wszystko jest synchronizowane między urządzeniami dzięki iCloud. Jeśli nie masz jeszcze żadnej licencji na Photomator, to, jeśli kupisz Photomator na Maca, otrzymasz również nieograniczony dostęp do wersji na iPhone’a i iPada z tą samą licencją. Tak więc nie widzę powodu, aby nie skorzystać i nie sprawdzić tego programu. Obecnie mamy cenę promocyjną na licencję dożywotnią i wynosi ona 399,99 zł. Jeśli wolimy subskrypcję roczną zapłacimy 149,99 zł. Natomiast jeśli wybierzemy plan miesięczny to zapłacimy 25,99 zł.

macpretorians

Źródło: Pixelmator Blog

Leave a Reply