VOCOlinc VHI: nowy nawilżacz z HomeKit

Dzięki VOCOlinc Ripple i VOCOlinc MistFlow producent ma już w swojej ofercie dwa nawilżacze. Teraz asortyment poszerza się o VOCOlinc VHI jako niedrogi model.

Podobnie jak jego poprzednik, VOCOlinc VHI posiada zbiornik na wodę o pojemności 2,5 litra. Urządzenie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 40 metrów kwadratowych. Przy pełnym zbiorniku może pracować bez przerwy od 12 do 20 godzin, w zależności od poziomu mocy. Gdy zbiornik jest pusty, urządzenie wyłącza się automatycznie.

W porównaniu z poprzednim modelem, VOCOlinc VHI posiada większą liczbę fizycznych przycisków. Umożliwiają one bezpośrednie ustawienie czasu pracy na 2, 4 lub 6 godzin, włączanie i wyłączanie światła oraz wybór poziomu mocy.

Głośność podczas pracy wynosi podobno około 28dB, czyli według producenta jest ciszej niż w bibliotece. VOCOlinc VHI posiada zintegrowany czujnik wilgotności, który umożliwia automatyczne sterowanie na podstawie aktualnej wartości. Dodatkowo urządzenie posiada blokadę przed dziećmi, która uniemożliwia sterowanie bezpośrednio na urządzeniu.

Aplikacja VOCOlinc umożliwia sterowanie nawilżaczem, a także kolorowym światłem oraz tworzenie harmonogramów. Ponadto VOCOlinc VHI jest kompatybilny z Apple HomeKit, Amazon Alexa i Google Assistant poprzez Wi-Fi.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply