Apple wprowadza miesięczną bezpłatną ofertę próbną MLS Season Pass

Apple i MLS po raz pierwszy uruchomiły miesięczną bezpłatną ofertę próbną dla MLS Season Pass. Oferta jest skierowana do nowych i powracających miesięcznych subskrybentów. Oferta bezpłatnego okresu próbnego obowiązuje do 31 października.

Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja automatycznie odnawia się po standardowej miesięcznej cenie MLS Season Pass (14,99 USD lub 12,99 USD dla członków TV+), chyba że zostanie anulowana.

Apple wprowadza miesięczną bezpłatną ofertę próbną MLS Season Pass

Usługa – która oferuje streaming i dostęp na żądanie do wszystkich meczów MLS bez przerw lub innych ograniczeń – została uruchomiona w lutym i została doceniona za wysokiej jakości wideo i ogólnie silną wartość produkcji transmisji.

Od momentu wejścia w życie usługi, pojawia się wiele głosów, że pakiet MLS Season Pass jest po prostu zbyt drogi, aby uzyskać dostęp tylko do jednej ligi, podczas gdy konkurencyjne subskrypcje, takie jak Peacock lub Paramount, zawierają różne gry sportowe za niższą miesięczną cenę.

Ciekawym rozwiązaniem byłoby połączenie pokazywanych meczów ligi baseballa Major League Baseball (MLB) z meczami MLS w jednym abonamencie. Oczywiście pozostawiając tą samą cenę.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “Apple wprowadza miesięczną bezpłatną ofertę próbną MLS Season Pass

Leave a Reply