Pixelmator dla iOS z aktualizacją

Istnieje bardzo dużo aplikacji do edycji zdjęć na iPhone’a i iPada. Jedną z lepszych aplikacji do tego celu to Pixelmator dla iOS. Teraz aplikacja otrzymuje aktualizację.

Pixelmator zaktualizowany do wersji 2.9

Aplikacja Pixelmator 2.9 to pierwsza większa aktualizacja od około pół roku. Jest ona poświęcona głównie zarządzaniu plikami. Dodatkowo, jak wynika z notatki o wydaniu, aplikacja powinna dać się wykorzystać do tworzenia treści za pośrednictwem mediów społecznościowych:

  • Nowa przeglądarka Recent Files and Photos Browser pozwala na łatwe przeglądanie i przeglądanie aktualnych dokumentów i zdjęć.
  • Przeciągnij palcem po miniaturach w nowej przeglądarce, aby zobaczyć więcej najnowszych plików i zdjęć, lub stuknij „Wyświetl wszystko”, aby zobaczyć je wszystkie.
  • Dotknij i przytrzymaj miniatury dokumentów w przeglądarce, aby wyświetlić większy podgląd pliku lub zdjęcia, a także znaleźć dodatkowe opcje otwierania dokumentów w ich oryginalnej lokalizacji, zmiany nazwy, duplikatu, udostępniania lub usuwania dokumentów z urządzenia.
  • Za pomocą przycisków paska narzędzi Nowy dokument, Pliki i Zdjęcia możesz tworzyć nowe dokumenty, otwierać istniejące dokumenty z iCloud lub iPada albo otwierać zdjęcia ze Zdjęć.
  • Korzystaj z 20 nowych szablonów, takich jak historie z mediów społecznościowych, karty i plakaty, z tekstem zastępczym i obrazami, które możesz łatwo zastąpić własną treścią.
  • Łatwo przełączaj się między przeglądarkami Pliki i Ostatnie pliki oraz Zdjęcia, stukając w ikonę koła zębatego na pasku narzędzi i wybierając przeglądarkę.

Pixelmator dla iOS jest dostępny w App Store w cenie 49,99 zł.

macpretorians

Źródło: apfelpage

Leave a Reply