iOS 17 przyniesie nowe aktywności na żywo w Apple Maps

Coraz bliżej czerwiec i w związku z tym plotki na temat nowości Apple przybierają na sile. Jednym z bohaterów plotek jest nowy system iOS 17 a dokładniej mówiąc aplikacja Apple Maps.

iOS 17 z nowymi aktywnościami na żywo dla Apple Maps

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, Apple ma dać swojej aplikacji Mapy nową aktywność na żywo w iOS 17. Zgodnie z tymi plotkami, ekran blokady iPhone’a będzie wyświetlał datę i godzinę w górnym obszarze, a w dolnej połowie ekranu będą instrukcje nawigacyjne. Poniżej tego będzie liczba nieprzeczytanych powiadomień oraz ikony dla latarki i aplikacji aparatu. Przesunięcie palcem w górę na ekranie blokady spowoduje rozwinięcie centrum powiadomień i pokazanie wszystkich powiadomień.

Informacje takie przekazał leaker @analyst941, który już w przeszłości przekazywał różne informacje o nadchodzących produktach Apple. Między innymi mówił o Dynamic Island w okresie poprzedzającym zapowiedź iPhone’a 14 Pro.

Dzięki Apple Maps Live dla ekranu blokady użytkownicy będą mogli zdecydować, czy chcą używać pełnego ekranu do nawigacji, czy też być prowadzeni do celu za pośrednictwem ekranu blokady.

Czy ta informacja się potwierdzi, zobaczymy na konferencji Apple, która odbędzie się już 5 czerwca 2023r.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply