Apple Music Live: nowy sezon ekskluzywnych koncertów

Apple Music Live to seria występów na żywo największych gwiazd muzyki. Teraz seria ta powraca z zupełnie nowym sezonem ekskluzywnych koncertów na żywo. Apple Music Live powraca 10 maja z występem światowej gwiazdy Eda Sheerana.

Apple Music Live powraca w zupełnie nowym sezonie 10 maja z występem globalnej supergwiazdy Eda Sheerana. Sheeran po raz pierwszy zaprezentuje w całości swój nowy album, który będzie można obejrzeć w Apple Music i Apple TV+.

Ed Sheeran otworzy drugi sezon Apple Music Live

Drugi sezon rozpocznie się od ekskluzywnego występu wielokrotnie nagradzanej gwiazdy światowego formatu, Eda Sheerana, w londyńskim klubie Eventim Apollo. Podczas kameralnego występu Sheeran zaprezentuje swój nowy album w całości, po raz pierwszy w towarzystwie 12-osobowego zespołu, w skład którego wchodzi Aaron Dessner z The National.

Występ Sheerana w ramach Apple Music Live odbędzie się w środę, 10 maja, w południe czasu pacyficznego w Apple Music pod adresem apple.co/AMLEdSheeran. Po raz pierwszy występ ten – oraz wszystkie przyszłe występy Apple Music Live – będzie można oglądać także w Apple TV+.

Nowy, introspektywny i głęboki album Sheerana, -, jest już dostępny w Apple Music. 14-utworowy album został wyprodukowany przez Aarona Dessnera z The National. Podczas występu na Apple Music Live, Sheeran skupi się na serii wydarzeń życiowych, które doprowadziły go do napisania albumu.

„Jestem zachwycony, że mogę podzielić się z wami moim występem z albumem „Subtract”. Byłem naprawdę zdenerwowany w tym dniu, ponieważ po raz pierwszy wykonywałem utwory z nowej płyty. Występ został zainicjowany przez Aarona i niesamowity zespół, i to był zaszczyt stanąć obok nich. To była emocjonalna noc, ale jestem bardzo zadowolony, że udało nam się ją udokumentować.” (Ed Sheeran)

Materiały zza kulis i inne ekskluzywne materiały znajdą się również w aplikacji Shazam po zakończeniu koncertu.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Jedna myśl na temat “Apple Music Live: nowy sezon ekskluzywnych koncertów

Leave a Reply