Setapp przedstawia Soulver dla iPada

Setapp to usługa, o której pisałem już wielokrotnie. Początkowo Setapp oferował w abonamencie programy tylko dla macOS. Od pewnego czasu rozszerzył swoją ofertę o aplikacje dla iOS i iPadOS.

Setapp wprowadza Soulver dla iPada

W ostatnich dniach usługa ma w swojej ofercie ciekawy program do notatek dla iPadOS. Soulver, bo o tej aplikacji mowa, jest programem do notatek, która jest bardzo przydatna, gdyż oprócz zwykłych notatek może przeprowadzić obliczenia, co przy braku kalkulatora na iPadzie, jest bardzo przydatne. W aplikacji można łatwo konwertować strefy czasowe, waluty i jednostki. Wykonywać proste czy zaawansowane obliczenia. I to wszystko zapakowane w interfejs do robienia notatek, który rozumie twoje polecenia w języku naturalnym.

Aplikacja do robienia notatek Soulver identyfikuje matematykę w tekście języka naturalnego i wykonuje niezbędne obliczenia. Dzięki aplikacji możesz zsumować miesięczny budżet, dowiedzieć się, ile dni pozostało do następnej płatności czynszu, znaleźć proporcje i procenty, a nawet użyć zmiennych, aby uniknąć powtarzania tej samej długiej liczby w kółko w tekście. Konwersje jednostkowe Soulver obsługuje przeliczając waluty, więc nie musisz ręcznie sprawdzać kursów – podaj swoją kwotę, jej walutę i walutę, w jakiej chcesz ją mieć, i to wszystko. Możesz przeliczyć wagę, odległość, objętość, temperaturę i inne jednostki, wpisując żądanie języka naturalnego, np. „500 metrów, stóp”.

Soulver dla iPadOS w Setapp
Soulver dla iPadOS w Setapp

Użyj preferencji aplikacji Soulver, aby dostosować swoje wrażenia, na przykład dostosuj sposób podświetlania liczb i jednostek. Chcesz więcej jednostek lub stref czasowych w swoich konwersjach? Po prostu dodaj ustawienia aplikacji. Używaj etykiet i nagłówków w notatkach, aby ułatwić nawigację. Następnie zapisz notatki w arkuszach, a potem prześlij je do folderów.

Soulver na iPadOS jest bardzo praktyczną aplikacją, która na pewno przyda się każdemu.

macpretorians

Leave a Reply