Tedee umożliwia dostęp bez konta poprzez link

Zamek do drzwi Tedee oferuje swoim użytkownikom nową funkcję, która teraz umożliwia gościom dostęp poprzez indywidualnie skonfigurowane łącze. Możliwość ta czyni obsługę zamka jeszcze bardziej elastyczną i wygodną.

Za pośrednictwem portalu internetowego użytkownicy mogą teraz stworzyć indywidualny link, który mogą udostępnić swoim gościom np. za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki temu linkowi gość może otworzyć zamek do drzwi bez konieczności rejestracji w aplikacji Tedee lub tworzenia konta użytkownika. Dostęp jest więc szybki i nieskomplikowany.

Aby wygenerować link, wybrany zamek musi zostać dodany do organizacji w portalu. Następnie w obszarze organizacji “Linki” można skonfigurować dostępy. Można zdefiniować, w jakim okresie dostęp jest ważny i czy gość ma mieć dostęp tylko w określonych dniach lub o ustalonych godzinach.

Zamek Tedee posiada już liczne funkcje. Zamek może być sterowany przez internet i oferuje dwuskładnikowe uwierzytelnianie, co zwiększa bezpieczeństwo. Jest on oczywiście kompatybilny z Apple HomeKit. Możliwe jest również sterowanie głosowe za pośrednictwem Siri.

Tedee pozostaje jednym z czołowych dostawców na rynku. Producent chce w niedalekiej przyszłości zaoferować tańszy model o nazwie Tedee Go.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply