Apple otwiera kolejny sklep w Shenzhen

Apple zaprezentowało dziś Apple MixC Shenzhen, drugi sklep w tym mieście. Nowy sklep posłuży członkom zespołu Apple jako dostępna i integracyjna przestrzeń, w której członkowie zespołu Apple będą mogli zebrać dla lokalnej społeczności to, co najlepsze w Apple.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością otwarcia pięknego, nowego Apple Store w Shenzhen i pogłębienia naszych związków z lokalną społecznością. W Apple nieustannie wprowadzamy innowacje, aby dostarczać naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a nasz niesamowity zespół w Shenzhen nie może się doczekać, kiedy w piątek otworzymy drzwi”. (Deirdre O’Brien, starszy wiceprezes Apple ds. sprzedaży detalicznej)

Apple oficjalnie otwiera sklep w piątek 28 kwietnia

Klienci mogą poznać najnowsze produkty i akcesoria Apple w Apple MixC Shenzhen, począwszy od piątku, 28 kwietnia.

Odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi produktami i akcesoriami Apple, uzyskać pomoc w zakupach od specjalistów Apple, wybrać opcje miesięcznego finansowania, a także uzyskać osobiste porady techniczne i wsparcie Genius. W Apple MixC Shenzhen znajduje się także stanowisko Apple Pickup, które łączy w sobie najlepsze doświadczenia klientów w Chinach związane z zakupami w Internecie i w sklepie. Dedykowany obszar ułatwia klientom składanie zamówień online i odbieranie urządzeń w sklepie w dogodnym czasie.

Apple MixC Shenzhen to 55. placówka Apple Store w regionie i czwarty sklep w chińskiej prowincji Guangdong. Apple otworzyło pierwszy sklep w mieście „Holiday Plaza Shenzhen” w 2012 roku. Od tamtej pory ten sklep Apple odwiedziło 22 miliony gości. Nowy sklep zatrudnia ponad 150 pracowników sprzedaży detalicznej.

Zespół sklepu powita pierwszych klientów w piątek, 28 kwietnia, o godzinie 10 rano czasu lokalnego.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

Leave a Reply