Apple publikuje beta 3 dla iOS 16.5, iPadOS 16.5, macOS 13.4, tvOS 16.5 i watchOS 9.5

Kilka chwil temu Apple umieściło na własnych serwerach betę 3 dla iOS 16.5 i iPadOS 16.5 oraz pozostałych systemów. Tym samym została otwarta nowa runda beta i deweloperzy znów mogą intensywniej pracować nad nadchodzącą aktualizacją X.5.

Apple wykorzystuje dzisiejszy wieczór do dystrybucji nowych aktualizacji beta dla zarejestrowanych deweloperów. Oprócz iOS 16.5 Beta 3 i iPadOS 16.5 Beta 3 można pobrać i zainstalować również macOS 13.4, tvOS 16.5 i watchOS 9.5.

Z bety 1 dowiedzieliśmy się, że aplikacja Apple News otrzymuje nową zakładkę „Sport”, a Siri jest w stanie rozpocząć nagrywanie ekranu za pomocą polecenia głosowego. Ponadto kod programu wskazuje na functiopn four-picture-in-picture dla strumieni sportowych Apple TV. Beta 2 nie zawierała żadnych wartych uwagi nowości. Jakie nowości i czy w ogóle otrzymamy wraz z betą 3 okaże się pewnie na dniach.

Zanim pojawi się finalna wersja, powinno minąć jeszcze kilka tygodni. Prawdopodobnie będzie to miało miejsce w maju w okresie poprzedzającym WWDC 2023.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply