Glucomate – nowa aplikacja zdrowotna

Deweloper Zach Simone z Sydney w Australii opracował nową aplikację dla iPhone’a. Zach choruje na cukrzycę typu 1 i do kontroli nad chorobą używa ciągłego monitora glukozy ze wsparciem Apple Health.

Wyzwanie polega jednak na tym, aby wiedzieć, jak wykorzystać wszystkie gromadzone dane. To wyzwanie Zach chce rozwiązać za pomocą swojej nowej aplikacji o nazwie Glucomate. Program odczytuje dane z HealthKit i nadaje im sens za pomocą dopracowanej prezentacji.

Korzystając z aplikacji, możesz wrócić do określonych dat, aby zobaczyć, co zostało uchwycone tego dnia, odkryć trendy, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące zarządzania glukozą, a nawet zidentyfikować poziom glukozy podczas określonych czynności. Na przykład, jeśli ćwiczysz lub śledzisz sen za pomocą Apple Watch i używasz ciągłego monitora glukozy, Glucomate może pomóc Ci odkryć zachowanie poziomu glukozy podczas tych czynności. Aplikacja umożliwia również szybkie ręczne dodawanie danych. Funkcja działa zarówno z iPhonem, jak i Apple Watch.

Glucomate może organizować dane w oparciu o to, co najważniejsze, jednocześnie ukrywając dane, które nie są tak przydatne. Użytkownicy również nie potrzebują historii odczytów glukozy, aby wypróbować aplikację. Glucomate zawiera tryb demonstracyjny, który wykorzystuje przykładowe dane, jeśli chcesz zobaczyć, jak działa aplikacja, zanim naprawdę z niej skorzystasz.

Glucomate jest dostępny w App Store. Aplikacja zawiera miesięczne i roczne ceny subskrypcji, a także jednorazowy zakup bez subskrypcji.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply