Apple TV+ świętuje światową premierę filmu „Ghosted”

Już w jutrzejszy piątek film „Ghosted” będzie świętował swoją premierę na Apple TV+. Światowa premiera odbyła się na czerwonym dywanie. Na uroczystości pojawili się między innymi Chris Evans, Ana de Armas, Tate Donovan i Amy Sedaris.

Apple TV+ świętuje światową premierę „Ghosted”

W AMC Lincoln Square Theatre w Nowym Jorku Apple Original Films zorganizowało światową premierę oczekiwanego dramatu „Ghosted”. Premiera na Apple TV+ odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2023 roku.

Na czerwonym dywanie w Nowym Jorku pojawili się między innymi Chris Evans, Ana de Armas, Tate Donovan, Amy Sedaris i Mike Moh, a także reżyser Dexter Fletcher, producenci Jules Daly, David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, scenarzyści i producenci Rhett Reese i Paul Wernick, producenci wykonawczy Donald J. Lee, Jr. i Brian Bell, scenarzysta Chris McKenna, współproducentka Dalia Ibelhauptaitė i inni.

Film opowiada o Cole (Chris Evans), który zakochuje się po uszy w enigmatycznej Sadie (Ana de Armas) – ale potem dokonuje szokującego odkrycia, że jest ona tajną agentką. Zanim zdecydują się na drugą randkę, Cole i Sadie zostają porwani na międzynarodową przygodę, której celem jest uratowanie świata.

Aby lepiej przygotować się na jutrzejszą premierę, przedstawiam poniżej oficjalny zwiastun.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply