Certyfikaty Matter dla: EcoFlow, Neo, Siterwell

W ciągu ostatniego tygodnia szereg urządzeń uzyskało certyfikację Matter. Oto certyfikowane urządzenia:

  • EcoFlow – firma znana ze swoich elektrowni i rozwiązań solarnych, opracowała EcoFlow Smart Plug. Ta inteligentna wtyczka została specjalnie zaprojektowana do bezproblemowej współpracy z mikroinwerterem EcoFlow. Mikroinwerter przekształca wytworzoną energię słoneczną w celu dostosowania jej do sieci i wprowadza ją bezpośrednio do sieci domowej.

  • Firma Neo – wprowadziła na początku tego roku liczne urządzenia z kompatybilnością do Matter. Neo Smart Plug jest obecnie pierwszym urządzeniem firmy, które rzeczywiście uzyskało certyfikat Matter. W dalszej perspektywie ma pojawić się czujnik obecności, detektor wody, moduł podtynkowy i sterowanie nawadnianiem.

Oprócz inteligentnych gniazdek EcoFlow i Neo, w ciągu ostatnich siedmiu dni certyfikację Matter otrzymały także inne urządzenia. Są to m.in. żarówka filamentowa od Leedarsona, zewnętrzna listwa oświetleniowa od WiZ oraz platforma prototypowania IoT od Nordic, którą można wykorzystać do opracowania urządzeń Matter.

Jak zwykle, wydanie aktualizacji firmware i wprowadzenie urządzeń na rynek zależy od producentów. Poniżej przedstawiamy przegląd urządzeń, które uzyskały certyfikaty w minionym tygodniu.

Poniżej przedstawiam przegląd urządzeń, które uzyskały certyfikaty w minionym tygodniu.

Ściemnialne światło

Leedarson Smart Filament Bulb ST64 CCT

Światło o rozszerzonej barwie

Tuya RGB CCT Dimmable LED Downlight

Zewnętrzna listwa LED WiZ i pełny kolor

Czujnik wilgotności

Nordic Semiconductor nRF5340 Platforma prototypowa i Thingy:53

Czujnik ruchu

Czujnik ruchu Siterwell

Wtyczka On/Off

Inteligentna wtyczka EcoFlow

Inteligentna wtyczka Neo

Jak zwykle, wydanie aktualizacji firmware i wprowadzenie urządzeń na rynek zależy od producentów.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply