Apple już testuje wewnętrznie iOS 16.6

Apple rozpoczęło już wewnętrzną fazę testów dla systemu iOS 16.6. Prawdopodobnie będzie to jedna z ostatnich aktualizacji dla iOS 16. Nie wiadomo jeszcze, kiedy aktualizacja wejdzie w fazę publicznej bety, a potem zostanie udostępniona wszystkim.

Apple już testuje iOS 16.6 wewnętrznie

Macrumors twierdzi, na podstawie logów z serwerów, że Apple już testuje wewnętrznie iOS 16.6. Obecnie jest jeszcze zbyt wcześnie, aby powiedzieć, kiedy Apple rozpocznie fazę beta dla nadchodzącej aktualizacji X.6. W ostatnich latach odpowiednia beta 1 dla iOS 13.6, iOS 14.6 i iOS 15.6 została wydana już przed WWDC. W tym roku WWDC odbędzie się w dniach od 5 do 9 czerwca.

Na WWDC 2023 Apple udostępni pierwszy podgląd iOS 17, a więc iOS 16.6 pewnie będzie wydawany tylko mniejszymi krokami. Konta oszczędnościowe Apple Card mogą wystartować już w przyszłym tygodniu w USA, pozostawiając jedynie iMessage Contact Key Verification, które firma zapowiedziała kilka miesięcy temu, ale jeszcze nie wprowadziła.

Tymczasem prace nad iOS 16.5 trwają i obecnie jesteśmy w wersji beta 2. Do tej pory poznaliśmy dwie nowości wokół iOS 16.5. W aplikacji Apple News pojawi się zakładka sportowa, a w przyszłości będzie można rozpocząć nagrywanie ekranu z użyciem Siri.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Jedna myśl na temat “Apple już testuje wewnętrznie iOS 16.6

Leave a Reply