Apple TV+: zwiastun filmu „STILL: A Michael J. Fox Movie”

Apple pokazało światową premierę filmu „STILL: A Michael J. Fox Movie” na Festiwalu Filmowym Sundance w styczniu. Teraz dostępny jest oficjalny zwiastun dokumentu, który jest poświęcony aktorowi Michaelowi J. Foxowi i niedługo będzie miał swoją premierę na Apple TV+.

Dzięki takim filmom jak „TeenWolf”, „Sekret mojego sukcesu” i oczywiście „Powrót do przyszłości”, Michael J. Fox utorował sobie drogę do serc fanów. Jednak uwielbiany aktor w 1991 roku zachorował na Parkinsona, a w 2000 roku w dużej mierze wycofał się z aktorskiego biznesu. Przez lata tuszował chorobę.

Film, który zawiera elementy dokumentalne, archiwalne i scenariuszowe, opowie niezwykłą historię Foxa jego własnymi słowami – potężną opowieść o zbyt małym chłopcu z kanadyjskiej bazy wojskowej, który wzniósł się na wyżyny sławy w Hollywood lat 80.

W oficjalnym opisie do filmu czytamy:

„Relacja z publicznego życia Foxa, pełnego nostalgicznych emocji i kinowego przepychu, rozwinie się obok jego nigdy wcześniej niewidzianej prywatnej podróży, w tym lat po zdiagnozowaniu u niego choroby Parkinsona w wieku 29 lat. Intymny i szczery, wyprodukowany z bezprecedensowym dostępem do Foxa i jego rodziny, film odkrywa osobiste i zawodowe triumfy i porażki Foxa oraz pokazuje, co się dzieje, gdy nieuleczalny optymista staje w obliczu nieuleczalnej choroby. Z mieszanką przygody i romansu, komedii i dramatu, film czuje się jak … cóż, film Michaela J. Foxa.”

Premiera filmu na Apple TV+ już 12 maja 2023 r.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply