Hand Mirror i Structured dostępne w Setapp

Setapp to usługa abonamentowa, która oferuje programy dla macOS i iOS w cenie abonamentu. W tej chwili Setapp oferuje ponad 250 aplikacji. Dzisiaj chciałem wspomnieć o dwóch kolejnych nabytkach usługi.

Setapp przedstawia Hand Mirror

„Nie pozwól, aby Twój kanał wideo selfie z kamery Mac był niespodzianką, gdy dołączysz do spotkania. Użyj aplikacji Hand Mirror, aby jednym kliknięciem otworzyć kanał wideo z kamery Mac i sprawdzić, jak wyglądasz, co mieści się w kadrze i czy ktoś podkrada się za tobą”.

Właśnie do tego służy program Hand Mirror, który teraz dostępny jest w Setapp. Aby uspokoić wszystkich, jest to wersja pro ze wszystkimi funkcjami programu. Aplikacja służy do sprawdzenia przed rozmową wideo, czy wszystko jest ok, czy możesz już dołączyć do wideokonferencji. Tak jak przytoczona wypowiedź u góry: czy nie zaskoczy Cię to jak wyglądasz, lub to, jak wygląda Twoje otoczenie.

Po włączeniu programu otwiera się okno jako pop-up i zamyka się tak samo szybko, jak zostało otwarte. Jako dodatkową funkcję, jeśli masz MacBooka z wcięciem, możesz kliknąć w nie, aby otworzyć podgląd. Znika wtedy mała ikonka w pasku menu Maca. Ponadto okno może być dowolnie pozycjonowane i dostosowywane, a wkrótce zostanie dodane sprawdzanie mikrofonu.

Structured w ofercie usługi

„Zorganizuj swój dzień szybko, wydajnie i pięknie dzięki Structured. Dodaj zadania i zaznacz swoją listę rzeczy do zrobienia na dany dzień w dobrym stylu. Ciesz się tym łatwym codziennym planistą z intuicyjnym interfejsem i odpowiednimi narzędziami do mapowania harmonogramu. Synchronizuj między urządzeniami przez iCloud”.

Structured to aplikacja, która pomaga zapanować nad codzienną rutynę i nowymi zadaniami dzięki integracji wydarzeń z kalendarza, przypomnień i zadań. Oprócz aplikacji na Maca, w Setapp dostępna jest również wersja na iOS. A ponieważ wszystkie dane są synchronizowane za pośrednictwem iCloud, wpisy, zadania i inne notatki są dostępne na wszystkich platformach. Mamy do dyspozycji różne widoki dzienne oraz widoki list, można wywołać oś czasu wszystkich nadchodzących wydarzeń i zadań lub zintegrować powtarzające się to-do. Aby przyspieszyć ogólne planowanie, aplikacja sugeruje regularne zadania, a ponadto istnieją odpowiednie widżety na ekran główny urządzeń z systemem iOS.

Tak więc proponuję przyjrzeć się bliżej ofercie abonamentowej Setapp, gdyż z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej atrakcyjna.

macpretorians

Leave a Reply