Aplikacja Dark Noise z aktualizacją

Dark Noise to popularna aplikacja dla ludzi mających problemy ze snem. Aplikację znajdziemy w wersji na iPhone’a, iPada i Maca. Program pozwala użytkownikom odtwarzać dźwięki otoczenia, aby pomóc im zasnąć, skupić się i zrelaksować. W tym tygodniu twórcy aplikacji udostępnili Dark Noise 3, która po raz pierwszy zawiera darmową wersję, a także wysokiej jakości remastery stereo.

Co nowego w Dark Noise 3

Jak szczegółowo opisano we wpisie na blogu, największą nowością w wersji 3.0 jest dodanie darmowego poziomu. Wcześniej aplikacja miała tylko płatną wersję – teraz to się zmieniło. Użytkownicy mogą wypróbować aplikację za darmo z ośmioma zawartymi dźwiękami, plus dostęp do funkcji takich jak nieskończona pętla, skróty, integracja z Siri i timer.

Oczywiście ci, którzy chcą więcej, będą mieli teraz możliwość subskrybowania Dark Noise Pro. Ta opcjonalna aktualizacja odblokowuje 50 dźwięków, możliwość tworzenia własnych miksów, konfigurowalną ikonę aplikacji i szereg motywów w aplikacji. Zawiera również 4 wysokiej jakości remastery stereo istniejących dźwięków: Rain, Thunderstorm, Beach i Airplane Interior.

Należy pamiętać, że użytkownicy, którzy zakupili Dark Noise przed wersją 3.0, będą mieli dostęp do wszystkich funkcji subskrypcji Pro bez dodatkowych kosztów. Niektóre funkcje nadchodzące w przyszłości mogą wymagać subskrypcji, ale wszystkie obecne funkcje pozostaną dostępne dla użytkowników, którzy zakupili aplikację w przeszłości.

Dark Noise jest dostępna za darmo w App Store. Wymaga iPhone’a lub iPada z systemem iOS 15 lub nowszym albo komputera Mac z systemem macOS Monterey lub nowszym. Subskrypcja Dark Noise Pro kosztuje 17,99 złotych miesięcznie lub 99,99 zł rocznie. Jest też opcja zakupu dożywotniej licencji za 299,99 złotych.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply