Apple zaprasza wybranych szczęśliwców do Apple Park

Apple w zeszłym tygodniu oficjalnie ogłosiło termin WWDC 2023, w tym specjalne wydarzenie, które odbędzie się w Apple Park. W ciągu ostatniego tygodnia deweloperzy i studenci mogli wziąć udział w loterii, aby uzyskać szansę na osobiste uczestnictwo. Apple informuje teraz tych szczęśliwców, którzy zostali wybrani, aby odwiedzić Apple Park 5 czerwca…

Apple wysyła zaproszenia na osobiste wydarzenie podczas WWDC 2023

Deweloperzy i studenci mogli ubiegać się o szansę na osobiste uczestnictwo w imprezie WWDC za pośrednictwem strony internetowej Apple. Wnioski były otwarte dla członków Apple Developer Program, członków Apple Developer Enterprise Program, zwycięzców Swift Student Challenge (2020 do 2022) oraz absolwentów Apple Entrepreneur Camp.

Apple powiadamia teraz deweloperów i studentów wybranych do udziału w WWDC 2023 za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz także sprawdzić swój status i RSVP, jeśli został wybrany za pośrednictwem swojego konta na stronie Apple.

Osoby, które wezmą udział w WWDC 2023 osobiście, będą mogły wspólnie obejrzeć keynote i filmy State of the Union. Będą miały również okazję spotkać się z niektórymi zespołami w Apple, „świętować wspaniałe aplikacje podczas Apple Design Awards” i „cieszyć się zajęciami do wieczora”.

WWDC 2023 będzie również dostępne w całości online dla tych, którzy nie odwiedzą Apple Park. Obejmuje to sesje, laboratoria „jeden na jeden” i możliwości współpracy z inżynierami Apple i innymi deweloperami. Dzięki temu każdy będzie miał szansę wziąć udział w tej ważnej konferencji i zdobyć cenne informacje na temat najnowszych produktów i usług Apple. Wirtualny format WWDC 2023 pozwoli deweloperom z całego świata na interakcję i wymianę doświadczeń bez konieczności fizycznego uczestnictwa. Apple przekonuje, że taki model będzie obowiązywał także w kolejnych latach, co pozwoli na jeszcze szerszy dostęp do informacji i umożliwi rozwój w branży programistycznej.

Apple na tegorocznym WWDC ma ogłosić iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17. Oczekuje się również, że na konferencji firma pokaże swój pierwszy zestaw Reality Pro. Po licznych opóźnieniach, zestaw jest podobno gotowy do oficjalnej premiery na WWDC.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply